Šodien mirusi ļoti labi zināma un slavena sportiste - Tas ir vairāk nekā skumji... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šodien mirusi ļoti labi zināma un slavena sportiste – Tas ir vairāk nekā skumji…

0 comments

Vien 39 gadu vecumā no šīs dzīves ir aizgājusi Džemma Sisone, kas ir bijusi slavena visā pasaulē, arī Latvijā. Viņa vien pāris stundas pirms savas nāves veica ļoti skumju ierakstu Facebook sociālajā platformā un tas liek kārtīgi aizdomāties par ikdienas dzīves realitāti.

Viņa bija paudusi cerību, ka citi vēža skartie cilvēki nekādā gadījumā neaizmirsīs par nepieciešamajām pārbaudēm, kuras ir jāveic pat tad, ja slimību ir uzvarējuši un tas ir ļoti būtiski.

Pēc pašas Džemmas vārdiem, viņas slimībai bija iestājusies tā saucamā remisija. Tomēr drīz vien izrādījās, ka ārsti valsts klīnikā pat vairākos uzņēmumos nebija redzējuši viņas audzēju, kurš reāli palielinājās.

Taču mēnesi pēc pēdējām fotogrāfijām, kurās tika paziņots, ka viņai viss ir labi, viņa izlēma vēlreiz doties uz atsevišķu privātklīniku, kur gribēja vienkārši vēlreiz pārliecināties vai viņai viss ir kārtībā.

Diemžēl, viss izrādījās daudz skumjāk, nekā domāts. Uzņemtajās bildēs viņai tika atklāti metastāzes kaklā, mugurā, aknās un pat vēderā.

Tas liek uzdot daudz jautājumu, kā valsts klīnikā ārsti vairākās fotogrāfijās neko varēja nepamanīt, kas teju vai liecina par to, ka neviens patiesībā bildes nebija apskatījies.

Sievietei nepamanītais vēzis pilnībā iznīcināja divus skriemeļus un mediķi atzina, ka viņas stāvoklī operācija vienkārši vairs nav iespējama.

Džemma bija aktīva sportiste un nodarbojās ar bodybuildinu. Veselība viņai sāka pasliktināties, kad viņa apprecējās ar savu vīrieti un treneri Rikiju Mūru slimnīcas palātā, kur diemžēl pavadīja pēdējās nedēļas.

“Ja jūs šo lasāt, tas nozīmē, ka esmu mirusi – pēc vairāku nedēļu cīņas. Ļoti skumji atstāt mīļos cilvēkus, bet es priecājos, ka slimība mani vairs nemoka.

Es ceru, ka mana vēža vēsture un zināšanas par pārbaužu nepieciešamību saistībā ar metastāzēm palīdzēs vismaz vienam cilvēkam,” – viņa vēstīja savā pēdējā lidz asarām aizkustinošajā ierakstā. Džemma nomira uz sava vīra rokām četras dienas pēc tam, kad viņi bija nosvinējuši divus mēnešus kopš kāzām.

 

Avots

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4127

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10604

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1700

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV