Šodien Latvijā izplatīts sarkanais brīdinājums - Ir Gaidāmi bīstami laika apstākļi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šodien Latvijā izplatīts sarkanais brīdinājums – Ir Gaidāmi bīstami laika apstākļi

0 comments

Latvijas centrālajos rajonos jau naktī izcēlās ekstremālas lietavas, ziņojusi Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Valsts ugundzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Tomēr ir jāņem vērā fakts, ka sarkanais brīdinājums ir spēkā arī līdz šodienas priekšpusdienai – respektīvi, vēl vairākas stundas un tas ir jāņem vēra ļoti rūpīgi.

Jāņem vērā, ka centrālajos rajonos kopējais nokrišņu daudzums var saniegt pat 80 milimetrus, kas ir neiedomājami daudz. Rietumu rajonu pusēs lietus gaidāms vēl ilgstošāk. Viss kopējais nokrišņu daudzums sasniegs atpuveni 55 milimetrus, kas ir milzīgs cipars ņemot vērā visu situāciju.

Arī rīta pusē daudzviet gaidāms stiprs lietus. Jāņem vērā, ka sarkanais brīdinājums ir spēkā līdz 30. Jūnija pulksten 16:00, tāpēc pret šiem laika apstākļiem jābūt īpaši modriem, jo izcēlušies pamatīgi plūdi vairākās Rīgas centra ielās, kur ir apgrūtināta braukšana.

Sarkanais brīdinājums nozīmē to, ka tiek prognozēta intensīva dabas parādība ar lielu iespēju rasties ļoti ievērojamiem postījumiem plašā teritorijā, kas var apdraudēt arī cilvēku dzīvības. Tieši šī iemesla dēļ sekojam līdzi jaunākajām laika prognozēm un gaidām, kas notiks tālāk.

Pie tam, šādas lietavas nav bijušas ļoti ilgu laiku, tāpēc applūdušas Rīgas ielas un citas vietas tuvākās stundas un iespējams līdz pat vakaram būs norma. Brauciet uzmanīgi un noteikti sekojiet līdzi jaunākajām ziņām.

Avots

 • Šodien ir

  0 341

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more
 • Šodien beidzot

  0 65

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Šodien paziņota

  0 5828

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Liktenīgajā dienā

  0 1659

  Kā vēsta CNN, fotogrāfs Mahmuds Nakibs otrdien, 4. augustā, nofilmēja Isras Seblani un Ahmada S

  View more
 • Garāmgājējs šorīt

  0 8893

  Šorīt kāds pavisam nejaušs garāmgājējs Rīgas centrā (Viestura dārza teritorijas parka dī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV