Šodien ir izsludināts sarkanais brīdinājums - Cilvēkiem iesaka būt ļoti piesardzīgiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šodien ir izsludināts sarkanais brīdinājums – Cilvēkiem iesaka būt ļoti piesardzīgiem

0 comments

Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nogalē laika prognozes izsludināja brīdinājumus par neparedzēti augstu temperatūru vairāk nekā 20 Eiropas valstīs.

Jāņem vērā, ka arī Latvijā ir izsludināts oranžais karstuma brīdinājums, kas ir nopietns drauds tiem, kam ir vāja sirds un nopietnas veselības problēmas. Tas tāpēc, ka karstā laikā problēmas saīsinās un nekas labs no tā nav gaidāms.

Parīzē un citās Francijas ziemeļu daļās, kā arī Beļģijā jau ir spēkā augstākais sarkanās krāsas brīdinājuma līmenis. Spānija, Šveice, Luksemburga, Nīderlande, Polija un Slovākija sniedza oranžus brīdinājumus, un daudzas citas valstis izdeva dzeltenus brīdinājumus.

Daudzas valstis, ieskaitot Apvienoto Karalisti, Vāciju un Zviedriju, neizmanto parasto trīspakāpju brīdināšanas sistēmu (dzeltenu, oranžu un sarkanu), lai informētu sabiedrību par bīstamu augsto temperatūru un tām būtu vispārīgi brīdinājumi.

Piektdien Londonas temperatūra paaugstinājās līdz +36 grādiem, kas ir augstākā temperatūra, kāda augustā novērota Lielbritānijā kopš 2003. gada.

Dažās Francijas daļās termometra stabiņš piektdien paaugstinājās virs +40 grādiem, pārspējot augusta luminiscences rekordu. Spānijā jau ilgu laiku ir augsta temperatūra – 40 grādi.

Esiet uzmanīgi un noteikti sekojiet līdzi jaunākajām laika prognozēm, kā arī dzeriet daudz ūdeni un atvēsiniet visas mājas telpas, lai nebūtu jāsēž patstāvīgā karstumā, pretējā gadījumā tas var pasliktināt un saīsināt dažādas veselības problēmas. Un noteikti apsedziet galvu, šajā lielajā karstumā.

Avots

 • Sinoptiķi Brīdina

  0 503

  Patreizējā sinoptiķu prognozes liecina par to, ka pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Kurzem

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 32375

  Izrādās, ka arī Latvijā ir kāda vietu, kura tiek uzskatīta par paradīzi. Mēs katrs esam "ieu

  View more
 • Uzmanību autovadītāji!

  0 24133

  Esiet piesardzīgi! Šī metode izplatās visā pasaulē! Nav noslēpums, ka zagļi izveido aizvien

  View more
 • Sinoptiķi izplata

  0 4536

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 5859

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV