Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties!

0 comments

“Brexit”, kas notiks jau 31. oktobrī, nozīmēs, ka tiek izbeigta brīvā kustība starp ES un Apvienotās Karalistes pilsoņiem. Tomēr ES pilsoņu tiesības netiks apdraudētas, ja viņi uzturas Lielbritānijā un būs paguvuši iegūt jauno rezidenta statusu, kam varēs pieteikties līdz 2020. gada beigām.

Šis statuss būs nepieciešams visiem ES pilsoņiem, kas dzīvo Lielbritānijā, kā arī viņu bērniem. Statuss garantēs gandrīz visas britu pilsoņa priekšrocības. Ja statusa nebūs, tad būs aizliegums strādāt, ja vien alga nebūs virs noteikta līmeņa.

Lai palīdzētu pieteikties jaunajam statusam un konsultētu ES klientus, ir eiropiešu rezidentes statusa atbalsta konsultanti. Konsultantus nodrošina britu iekšlietu ministrija ar mērķi palīdzēt eiropiešiem, kam ir problēmas ar rezidenta statusa iegūšanu.

Cilvēkiem pārsvarā vajag pierādīt, ka viņi pēdējos 5 gadus dzīvojuši Anglijā, ko visvieglāk ir pierādīt vīriešiem, taču sievietēm, it īpaši, ja tās ir bijušas mājās ar bērniem, tas dažubrīd varot sagādāt problēmas. Tomēr tas nebūt vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Māte Facebookā

  0 6869

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 9125

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more
 • Tapis zināms,

  0 258

  LIDL veikalu atvēršana Latvijā notiks 2020. gadā un reizē atvērsies vairāki veikali. Par to l

  View more
 • Latvijai

  0 845

  Latvijai pašaik strauji tuvojas spēcīgs ciklons, kurš savu spēku parādīs svētdien. Tā sāku

  View more
 • Kopš bērna

  0 14256

  Bērniņa piedzimšana ir skaists mirklis, taču ja notiek, kas negaidīts - tā ir traģēdija visa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV