Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties!

0 comments

“Brexit”, kas notiks jau 31. oktobrī, nozīmēs, ka tiek izbeigta brīvā kustība starp ES un Apvienotās Karalistes pilsoņiem. Tomēr ES pilsoņu tiesības netiks apdraudētas, ja viņi uzturas Lielbritānijā un būs paguvuši iegūt jauno rezidenta statusu, kam varēs pieteikties līdz 2020. gada beigām.

Šis statuss būs nepieciešams visiem ES pilsoņiem, kas dzīvo Lielbritānijā, kā arī viņu bērniem. Statuss garantēs gandrīz visas britu pilsoņa priekšrocības. Ja statusa nebūs, tad būs aizliegums strādāt, ja vien alga nebūs virs noteikta līmeņa.

Lai palīdzētu pieteikties jaunajam statusam un konsultētu ES klientus, ir eiropiešu rezidentes statusa atbalsta konsultanti. Konsultantus nodrošina britu iekšlietu ministrija ar mērķi palīdzēt eiropiešiem, kam ir problēmas ar rezidenta statusa iegūšanu.

Cilvēkiem pārsvarā vajag pierādīt, ka viņi pēdējos 5 gadus dzīvojuši Anglijā, ko visvieglāk ir pierādīt vīriešiem, taču sievietēm, it īpaši, ja tās ir bijušas mājās ar bērniem, tas dažubrīd varot sagādāt problēmas. Tomēr tas nebūt vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Tas tomēr

  0 2806

  Šodien ticis paziņots par to, ka Valdība pilnībā lems par ārkārtējās situācijas pagarinā

  View more
 • Cik tad

  0 1913

  Nesen pēc tam, kad plašsaziņas līdzekļi bija noraizējušies par iespējamo prezidenta Egila Le

  View more
 • Sinoptiķi brīdina

  0 1479

  Jāņem vērā, ka jau pirms laika sinoptiķiem tika uzdots jautājums par to, kad tad īsti būs ga

  View more
 • Agresīvs vīrietis

  0 2039

  Agresība persona veikalā izrādīja ļoti negatīvu attieksmi pret maskas valkāšanu kasē. Šis

  View more
 • Beidzot gaidāms

  0 13104

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV