Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties!

0 comments

“Brexit”, kas notiks jau 31. oktobrī, nozīmēs, ka tiek izbeigta brīvā kustība starp ES un Apvienotās Karalistes pilsoņiem. Tomēr ES pilsoņu tiesības netiks apdraudētas, ja viņi uzturas Lielbritānijā un būs paguvuši iegūt jauno rezidenta statusu, kam varēs pieteikties līdz 2020. gada beigām.

Šis statuss būs nepieciešams visiem ES pilsoņiem, kas dzīvo Lielbritānijā, kā arī viņu bērniem. Statuss garantēs gandrīz visas britu pilsoņa priekšrocības. Ja statusa nebūs, tad būs aizliegums strādāt, ja vien alga nebūs virs noteikta līmeņa.

Lai palīdzētu pieteikties jaunajam statusam un konsultētu ES klientus, ir eiropiešu rezidentes statusa atbalsta konsultanti. Konsultantus nodrošina britu iekšlietu ministrija ar mērķi palīdzēt eiropiešiem, kam ir problēmas ar rezidenta statusa iegūšanu.

Cilvēkiem pārsvarā vajag pierādīt, ka viņi pēdējos 5 gadus dzīvojuši Anglijā, ko visvieglāk ir pierādīt vīriešiem, taču sievietēm, it īpaši, ja tās ir bijušas mājās ar bērniem, tas dažubrīd varot sagādāt problēmas. Tomēr tas nebūt vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Paziņota jaunākā

  0 751

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 19409

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4149

  Latvijā pavisam drīz plāno ieviest lielus jaunumus, kas skars ikviena šofera ikdienas gaitas. Ta

  View more
 • Ļoti sliktas

  0 14555

  Uz Latvijas ceļiem var palikt bez zobiem. bez auto riteņiem un pat bez pašas automašīnas! Atli

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 26129

  Izrādās, ka arī Latvijā ir kāda vietu, kura tiek uzskatīta par paradīzi. Mēs katrs esam "ieu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV