Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sliktas ziņas Latviešiem! Anglijā strādāt varēs tikai turp dzīvojošie. Laiks pabrīdināt tuviniekus, kas turp vēlas doties!

0 comments

“Brexit”, kas notiks jau 31. oktobrī, nozīmēs, ka tiek izbeigta brīvā kustība starp ES un Apvienotās Karalistes pilsoņiem. Tomēr ES pilsoņu tiesības netiks apdraudētas, ja viņi uzturas Lielbritānijā un būs paguvuši iegūt jauno rezidenta statusu, kam varēs pieteikties līdz 2020. gada beigām.

Šis statuss būs nepieciešams visiem ES pilsoņiem, kas dzīvo Lielbritānijā, kā arī viņu bērniem. Statuss garantēs gandrīz visas britu pilsoņa priekšrocības. Ja statusa nebūs, tad būs aizliegums strādāt, ja vien alga nebūs virs noteikta līmeņa.

Lai palīdzētu pieteikties jaunajam statusam un konsultētu ES klientus, ir eiropiešu rezidentes statusa atbalsta konsultanti. Konsultantus nodrošina britu iekšlietu ministrija ar mērķi palīdzēt eiropiešiem, kam ir problēmas ar rezidenta statusa iegūšanu.

Cilvēkiem pārsvarā vajag pierādīt, ka viņi pēdējos 5 gadus dzīvojuši Anglijā, ko visvieglāk ir pierādīt vīriešiem, taču sievietēm, it īpaši, ja tās ir bijušas mājās ar bērniem, tas dažubrīd varot sagādāt problēmas. Tomēr tas nebūt vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Šodien stajas

  0 972

  Šodien stājas spēkā likuma grozījumi, kas paredz ierobežotas laika izmaiņas tiesiskās aizsar

  View more
 • Latvijas prezidents

  0 6010

  Sestdien prezidents Egils Levits paziņoja par pieciem grozījumiem normatīvajos aktos, kas saistī

  View more
 • Nu jau

  0 3109

  Ja iepriekš Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps par situāciju īpaši nopietni ner

  View more
 • Viņķele paziņojusi,

  0 7786

  Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātais ārkārtas stāvoklis būtu jāpagarina par trim

  View more
 • Ļoti SVARĪGI

  0 11258

  Bonnas slimnīcas vācu virusoloģijas institūta vadītājs Henriks Štriks intervijā laikrakstam

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV