AKTUĀLI

Slavenā Viktorija Raidosa paziņojusi īstos iemeslus, kas cilvēkiem atnes slimības un neveiksmes

0 comments

Teju katrs cilvēks var piekrist, ka šajā dzīvē pats vērtīgākais un svarīgākais ir mūsu veselība. Taču daudzi cilvēki sev piesauc slimības nemaz paši sev to nemaz nezinot! Taču, ja zināt konkrētās lietas tas, to var novērst ar pavisam gudrām lietām!

Šoreiz pati slavenā Viktorija Raidosa ir nosaukusi un atklāti paziņojusi, kādas tieši domas cilvēku vissmagāk ietekmē un kuras visvairāk patērēt cilvēka enerģiju, grauj veselību un kopējo enerģētiku, kas atrodas ap cilvēku.

Tie, kuri skatījušies Ekstrasensu Cīņas, pavisam noteikti zina cik spēcīga Viktorija Raidosa patiesībā ir. Viņa izpildījusi ļoti daudzus darbus veiksmīgāk nekā citi un līdz ar to sevi kārtīgi pierādījusi apkārtējiem!

Pirmajā vietā Viktorija ir ievietojusi mūsu paša cilvēku domas un tā ļaunums, ko izmantojam pret citiem, tātad arī pret sevi! Ļaunums cilvēku izsit no līdzsvara un maina cilvēka dzīvi uz pretējo pusi – ļoti krasi un pamanāmi! Nedariet citiem ļaunu!

Pēc tam tālāk ierindojas skaudība! Tā spēj iznīcināt cilvēka enerģētiku un veselību vienā sprīdī! Negatīvas un sliktas domas cilvēkiem atņemt daudz vairāk enerģijas, nekā reāli fiziskas kustības – Taču cilvēki par to nemaz neaizdomājas, līdz paši to nesaprot!

Bailes! Ja bailes cilvēkam ir patstāvīgas, tad ir ļoti lielas iespēja saslimt ar kādu smagu slimību, mēģini šīs bailes kādā veidā pārvarēt, lai uz visiem laikiem būtu brīvs no tām!

Ja Tu neesi pārliecināts par sevi un savu rīcību! Ja cilvēks netic pats sev, tad ir jāiegulda tik tiešām milzīgs darbs un spēks, lai ikdienā vispār kaut kas sanāktu! Ja sevi vēl noniecināsi, būs pavisam slikti –  cilvēks saslims, vai tu bieži slimo ? Tas var būt viens no radītājiem!

Nenoniecini sevi un esi pārliecināts par to, ko dari – Tad arī viss izdosies!

 • Mūsu pašmāju

  0 758

  A-Eiropas solists Artūrs Duboks bija ieturējis pauzīti mūzikas lauciņā, bet tagad atgriezās a

  View more
 • Swedbank ir

  0 1571

  Ceturtdien, 11,aprīlī, iedzīvotāji Igaunijā saņēma aizdomīgas sms, kurās norādīts, ka sū

  View more
 • Eiropas komisijia

  0 3597

  Eiropas Komisija (EK) kārtējo reizi kaunā liek Latviju par ilgstošām un neatrisinātām problē

  View more
 • Brīdina par

  0 1082

  Madars savā facebook profilā aicinājis pievērst uzmanību kādai krapniecei  Vecrīgā, kura iz

  View more
 • Rīdziniece nofilmējusi,

  0 542

  Audzinātāja, kura strādāja vienā no Rīgas privātajiem bērnudārziem, 27.marts bija viņas p

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV