Situācija kļūst dramatiska - Kariņš pirmdien sasauks ārkārtas sēdi, lai domātu par tālākiem ierobežojumiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Situācija kļūst dramatiska – Kariņš pirmdien sasauks ārkārtas sēdi, lai domātu par tālākiem ierobežojumiem

0 comments

Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs apstiprināja, ka pirmdien, 5. oktobrī, premjerministrs Krišjaninis Kariņš rīkos  īpašu valdības sanāksmi, lai lemtu par nepieciešamajiem piesardzības pasākumiem. Pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Kariņš vietnē Twitter rakstīja, ka viņš pirmdien sasauks ārkārtas valdības sēdi, lai uzklausītu ekspertu ziņojumus par Covid-19 izplatīšanos, un nolēma par nepieciešamajiem preventīvajiem pasākumiem vīrusa izplatības ierobežošanai. Līdz ar to pastāv lielas bažas, ka būs gaidāmi atkal jauni ierobežojumi.

Kā ziņots, veselības ministre Ilze Viņķele  (AP) sestdien aģentūrai LETA sacīja, ka Veselības ministrija (EM) mudinās valdību īstenot sejas masku izmantošanu sabiedriskajā transportā. Šī prasība stājās spēkā vasaras sākumā un tagad tiks atkārtota.

Ilze sacīja: “Pēc ekspertu domām, tas būs pirmais ierobežojošais pasākums, ko veica priekš Covid-19, tāpēc priekšlikums tiks iesniegts izskatīšanai valdībā. Es aicinu iedzīvotājus pirkt vai šūt gāzes maskas.”

Ministre skaidroja, ka ierobežojumu ieviešana ir ļoti rūpīgi izvērtēta un Aizsardzības ministrija centīsies virzīt jaunos ierobežojumus pēc iespējas lēnāk. “Mūsu mērķis ir pēc iespējas ilgāk saglabāt klātienes mācību procesu skolās, tāpēc ar jauniem ierobežojumiem nesteigsimies,” skaidroja Viņķele.

Viņa uzsvēra, ka neizskaidrojamais infekciju skaits prasa piesardzību, taču nav pamata valsts līmenī noteikt jaunus ierobežojumus pulcēšanās vai darba laikam.

“Pašlaik šādi ierobežojumi ir ieviesti vietējos Covid-19 uzliesmojumos. Mēs ceram, ka šādi ierobežojumi vairs nebūs vajadzīgi visā valstī.”

Saskaņā ar Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) datiem Latvijā kopējais Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits uz 100 000 cilvēkiem 14 dienu laikā pirmo reizi pārsniedza 23 gadījumus.

Līdz šim vislielākais Covid-19 saslimstības rādītājs uz 100 000 cilvēkiem Latvijā, kas novērots 6. aprīlī, bija 6. aprīlī, kad tas bija 20,52 gadījumi.ECDC sestdienas dati parādīja, ka kopējais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 cilvēkiem Latvijā bija 23,3. Iepriekš augstākais līmenis Latvijā bija 20,5, kas sasniegts 6. aprīlī.

Pēc Latvijas Slimību kontroles un profilakses centra datiem, pēdējo 14 dienu laikā Latvijā ir atklātas 504 jaunas infekcijas.

Avots

 • Tas tomēr

  0 2797

  Šodien ticis paziņots par to, ka Valdība pilnībā lems par ārkārtējās situācijas pagarinā

  View more
 • Cik tad

  0 1912

  Nesen pēc tam, kad plašsaziņas līdzekļi bija noraizējušies par iespējamo prezidenta Egila Le

  View more
 • Sinoptiķi brīdina

  0 1479

  Jāņem vērā, ka jau pirms laika sinoptiķiem tika uzdots jautājums par to, kad tad īsti būs ga

  View more
 • Agresīvs vīrietis

  0 2039

  Agresība persona veikalā izrādīja ļoti negatīvu attieksmi pret maskas valkāšanu kasē. Šis

  View more
 • Beidzot gaidāms

  0 13103

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV