Šis Narkodīleris Cietumā Dzīvo Iespējams Labāk, Nekā Tu! Uzzini Pārsteidzošo Iemeslu! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Narkodīleris Cietumā Dzīvo Iespējams Labāk, Nekā Tu! Uzzini Pārsteidzošo Iemeslu!

0 comments

Drīz vien šis jaunatklājums tika ziņots presei un daudziem citiem cilvēkiem, kas beigu beigās uzjundīja lielus skandālus. Pēc neilga laika sākās lietas pētīšana, taču jau pēc zināma laika brīža narkobarona advokāte nāca klajā ar paziņojumu, ka cietuma galvenie pārstāvji paši esot atļāvuši Džarvisam atrasties šāda tipa telpās. Taču jau pēc pavisam neilga laika atklājās kāds šokējošs fakts. Izrādās, ka aptuveni 7 dažādi tiesneši, kā arī cietuma galvenās personas bija pieņēmuši samērā lielus narkobaronu kukuļus, kas tad arī atļāvis viņam dzīvot tik “pieticīgi”

ka-viens-narkobarons-2

Šajā cietumā katrs ieslodzītais burtiski cīnījās, lai būtu paēdis, pie tam augstā vardarbība un trūcība, nekādā ziņā neietekmēja narkobarona dzīvi, pareizāk pat būtu teikt – ka viņš šeit dzīvoja, kā luksusa numurā, pietam viņam nebija jāuztraucas, par to, ka kāds viņu traucēs.

ka-viens-narkobarons-4

Visi, kuri bija iesaistīti kukuļņemšanas procesā ir jau atlaisti no saviem amatiem. Un tagad iestājas likuma īstā kārtība – atlaisto darbinieku vietā nāci jauni. Viņi protams ar speciālu rīkojumu likvidēja narkobarona skaisto mitekli un ievietoja viņa standarta cietuma kamerā. Iedomājaties, ja visi cietumnieki dzīvotu šādi un beigu beigās nemaz netiktu pieķerti?

ka-viens-narkobarons-5

Pēc tam, kad narkobarons tika ievietots parastajā cietumnieka kamerā, viņa padotie sāka maksāt lielus bonusus un ziedojumus cietuma uzlabojumiem, kas tiek skaidroti ar netieša kukuļa aizvietojumu, lai Džarvs atkal tiktu pie telpas, kurā viņš dzīvotu luksusa dzīvi. Taču jaunie cietuma pārvaldnieki to negrasās pieļaut un Džarvam cietumsodu nāksies izciest parastajā cietumnieka kamerā.

z

Jaunie cietuma pārvaldnieki ir izteikušies : “Lai arī kāds nebūtu noziedznieks, viņam ir jāizcieš sods, tieši tāpat kā pārējiem. Mēs nekādā gadījumā nepieļausim, lai Džravs atkārtoti varētu apmesties šāda tipa telpās, tas ir nepiedodami un rāda ļoti sliktu piemēru visai pasaulei, jo šis gadījums nav vienīgais un tas parāda tikai to, cik patiesībā pasaule ir korumpēta!”

Lapas: 1 2

 • Beidzot Tiek

  0 2221

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9862

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2752

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7565

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV