Sinoptiķi nupat izsludinājuši Oranžo brīdinājumu par gaidāmo laiku - Būs nopietni - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sinoptiķi nupat izsludinājuši Oranžo brīdinājumu par gaidāmo laiku – Būs nopietni

0 comments

Sinoptiķi jau no ceturtdienas ir izsludinājuši oranžo brīdinājumupar gaidāmajiem laika apstākļiem. Vietā būs gaidāms ne tikai īslaicīgs lietus, bet stipras vējas brāzmas un spēcīgas lietussgāzes, dažviet arī vakarā gaidāma spēcīga krusa, tā prognozē sinoptiķi.

Pūtīs ļoti stiprs rietumu vējš un lietusgāžu ietekmē vēja brāzmu spēks var sasniegt pat nedaudz virs 20 metriem sekundē, kas ir ļoti daudz. Spēcīgi nokrišņu mākoņi vakarā gaidāmi Latgalē, Vidzemē, kā arī zemgalē, vēlākā vakara stundā tas var skart arī pašu Kurzemi.

Jāņem vērā, ka stipro nokrišņu laikā gaisa temperatūra vietām noslīdēs līdz pat +10 grādiem. Rīgā un Rīgas apkārtnē ir gaidāms īslaicīgs lietus, taču vakarā gaidāmas arī spēcīgs pērkona negaiss un pastiprinātas vēja brāzamas.

Lielā mērā pievakarē pūtīs rietumu vējš, taču vēlākā vakara stundā tas var pastiprināties. Laikapstākļus nosaka ciklona dienvidu mala.

Jāņem vēra, ka naktī uz ceturtdienu laikā ap pusnakti pērkona negaiss spēcīgi iesākās Vestpilī, kur vēja brāzmas sasniedza virs 23 metriem sekundē, tā ziņojusi Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra stacija.

Tāpat jāņem vērā, ka arī piektdien un sestdien lielākajā dienas daļā Latvijā gaidāmi nepastāvīgi laika apstākli ar biežu lietu un spēcīgu vēju. Tas norimsies tikai svētdiena, kad beidzot debesīs vairāk pavīdes saules stari un vidējā gaisa temperatūra dienā pārsniegs 20 grādu atzīmi. Esam uzmanīgi un sekojam līdzi laika prongozēm.

 • "Tam ir

  0 852

  Pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt, ka kopējā situācija lēnām tik tiešām sāk u

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1243

  Lai arī cik skumji tas nebūtu, bet tieši pēdējā laikā varam dzirdēt par pazīstamiem cilvēk

  View more
 • "Pārslimoju kovidu,

  0 2195

  “Janvārī pārslimoju kovidu, bet pēc četriem mēnešiem ārsts man ieteica vakcinēties. Pakla

  View more
 • Sinoptiķi pamatīgi

  0 4263

  Jau iepriekš atskanēja informācija par to, kāds laiks tad īstenībā gaidāms šajos skaistajos

  View more
 • Iedzīvotājus sadala

  0 1964

  Vīrusa pārlimojušie, kuriem pēc sākotnējā pozitīvā testa ir pagājšas 180 dienas, un cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV