Sinoptiķi izplata nopietnu brīdinājumu - Naktī uz svētdienu būs aukstākā pēdējos gados, līdz pat -28 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sinoptiķi izplata nopietnu brīdinājumu – Naktī uz svētdienu būs aukstākā pēdējos gados, līdz pat -28

0 comments

Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazemināsies, pie tam straujāk nekā tika paredzēts iepriekš. Daudzviet Latvijā naktī uz svētdienu temperatūra pazemināsies līdz -23 līdz pat- 28 grādiem, kas ir nebijis notikums pēdējo gadu laikā, ja temperatūra tiešām pazemināsies līdz -28 gradiem.

Siltāks laiks saglabāsies zem tumšajiem mākoņiem, dažviet Ziemeļkurzemes piekrastē temperatūra svārstīsies ap -10 grādiem. Lielāki nokrišņi nav gaidāmi, bet vietām veidosies migla un sals. Tilts un visi veida pārvadi kļūs īpaši slideni, līdz ar to, jābrauc ir ļoti uzmanīgi.

Pēdējo reizi, šāda tipa līdzīgs sals Latvijā valdīja ne tik senajā 2018. gadā. Tas bija 23. Feburāris Daugavpilī, novērojuma stacijā termometra stabiņš noslīdēja līdz pat -27,4 grādiem pēc celsija. Tā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteorloģijas centra (LVĢMC) apkopotie dati.

Naktī un dienā valstī gaidāms lēns un mierīgs vējš. Svētdien snigs un sals, un vidējā mākoņu sega būs neliela un mainīga. Maksimālā gaisa temperatūra ir -9 …- 16 grādi dienā, un dažviet piekrastē -4 grādi.

Rīgā gaidāms, ka svētdien būs daudz mākoņu, bez nokrišņiem un,patstāvīgs sals. Vēja gandrīz nebūs. Naktī gaisa temperatūra pilsētas centrā pazemināsies līdz -18 grādiem, un Pierīgā pazemināsies līdz -28 grādiem, temperatūra pēcpusdienā paaugstināsies līdz -11 grādiem.

Valsts centrālajā un austrumu daļā LVĢMC brīdina par temperatūru, kas zemāka par -20 grādiem.  Esiet uzmanīgi un sekojiet līdzi jaunākajām laika prognozēm.

Avots

 • Šodien ticis

  0 1223

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24707

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 1891

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3858

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7777

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV