Sinoptiķi Brīdina par gaidāmo un ļoti spēcīgo sniegputeni - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sinoptiķi Brīdina par gaidāmo un ļoti spēcīgo sniegputeni

0 comments

Patreizējā sinoptiķu prognozes liecina par to, ka pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Kurzemes pusē tiks sasniegi jauni nokrišņu mākoņi no jūras. Tieši šī iemesla dēļ tiek prognozāta ļoti spēcīgs sniegputenis ar ļoti aktīvu snigšanu, prognozējuši sinoptiķi.

Par piemēru varam ņeta Ventspili, kur pirmdienas rītā sniega dziļums pieauga no 15 centimetriem uz veseliem 29 centimetriem, taču vēlāk sniega milzīga sega, sāka nedaudz saplacināties, tā Liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Jau tuvākajā diennaktī daudziet Latvijas teritorijā īslaicīgi snigs, tomēr sākot no valsts rietumiem, otrdien debesis skaidrosies un varēs novērot arī saules spīdēšanu cauri biezajajiem mākoņiem.

Tāpat pūtīs lēns, kā arī mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš. Jāņem vērā to, ka gaisa temperatūra naktī samazināsies no -7 līdz pat -17 grādiem, savukārt dienā gaisa temperatūra paaugstināsies no -4 līdz -11 grādiem.

Savukārt Rīgā otrdien ir gaidāms ne tik spēcīgs sniegs, jo dienas gaitā vēlāk debesis skaidrosies.  Tomēr vēl nav zināms, vai dienas gaitā sniega stiprums nepastiprināsies.

Dienas gaitā vēja stiprums īpaši nepastiprināsies, tomēr aptuvenā gaisa temperatūra būs ap -10 grādiem lielākajā daļā Latvijas. Pavisam noteikti ģērbieties silti un sekojiet līdzi jaunākajām laika prognozēm, lai vienmēr būtu informēti par notiekošo.

Avots

 • Šodien ticis

  0 1733

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24763

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 2101

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3866

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7791

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV