Sinoptiķi brīdina par gaidāmo laiku šovakar un rīt - Būšot traki! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sinoptiķi brīdina par gaidāmo laiku šovakar un rīt – Būšot traki!

0 comments

Jau tika ziņots par to, ka šajā nedēļā būs ārkārtīgi zema gaisa temperatūra, kas atkal var pārspēt dažādus aukstums rekordus. Šoreiz runa iet tieši par šo vakaru, nakti un rītdienas rītu. Latgalē, Vidzemē un Zemgalē gaisa temperatūra strauji var noslīdēt no -20 līdz pat -25 grādiem pēc celsija, brīdina sinoptiķi.

Tomēr jāņem vērā, ka Kurzemē gaisa temperatūra naktī nav gaidāma zemāka par -11 līdz -17 grādiem. Gaidāms arī neliels mākoņu daudzums, tomēr šoreiz bez nokrišņiem un ar lēnu līdz pat mērenu dienvidu vēju.

Tomēr jāņem vērā to, ka mūs var pārsteigt arī pamatīga sniega kupināšana centrālajā daļā, kas vairāk ir attiecināms uz pēcpusdienu, savukārt Kurzemē snigs tikai nedaudz. Tur pūšot tikai mērenam dienvidaustrumu un dienvidu vējam gaisa temperatūra noslīdēs no -3 grādiem līdz pat -8 grādiem pēc celsija.

Tomēr lielāko uzmanību jāpievērš tieši šai naktij un rītam, jo gaisa temperatūra tik tiešām var uzstādīt jaunus rekordus, līdz ar to visiem ir ieteicams ģērbties ļoti silti un nesteigties ārā bez piemērota apģērba, lai kārtīgi nenosaltu, jo aukstums būs ne tikai pamatīgs, bet arī ar vēju.

Savukārt Rīgā piektdienas vakarā un rītā gaidāms neliels mākoņu daudzums un bez nokrišņiem, tomēr neliels vējš gaidāms no dienvidiem un dienvidaustrumiem. Gaisa temperatūra noslīdēs līdz -16 grādiem, savukārt dienas pirmajā pusē, būs nedaudz zemāka temperatūra.

Pašlaik nopietni jāņem vērā, ka valsts austrumu, kā arī centralajā daļā līdz pat piektdienas rītam spēkā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra izteiktais dzeltenais brīdinājums par ļoti stipru salu.

Tāpēc esiet uzmanīgi un sekojiet līdzi jaunākajām prognozēm par gaidāmajām gaisa temperatūras izmaiņām un visu pārējo informāciju, lai zinātu, kā tieši ģērbties un kur doties.

Avots

 • Šodien ticis

  0 1292

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24712

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 1918

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3861

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7777

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV