Sinoptiķi brīdina par gaidāmo laiku šonakt un rīt - Būs pamatīga sniega puteņošana un aukstums! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sinoptiķi brīdina par gaidāmo laiku šonakt un rīt – Būs pamatīga sniega puteņošana un aukstums!

0 comments

Jāņem vērā, ka jau pirms laika sinoptiķiem tika uzdots jautājums par to, kad tad īsti būs gaidāms pirmais noturīgais sniegs Latvijā un sinoptiķi atbildēja, ka pēdējās Novembra dienās un tieši ap 1. Decembri un kā izrādās, viņiem bija pilnīga taisnība, jo tā tiešām arī būs, un kā vēl!

Latvijas Vides, Ģeoloģijas, kā arī meteorloģijas centra darbinieki nu sinoptiķi jau ir brīdinājuši par laiku šonakt un pirmdien 30. Novembrī, jo būs gaidāma pamatīga puteņošana un tiešāms kārtīgs aukstums, kā īstā ziemā pienākas un tas beidzot sāksies!

Sinoptiķi paziņojuši, ka 30.11.2020 naktī un no rīta pamatīgi sniegs Latvijas centrālajā daļā. Iesākoties dienas rītam snigšana joprojām turpināsies un nemaz neapstāsies jeb citiem vārdiem sakot – tās nebūs pāris sniegpārsiņas, bet gan kārtīgs sniegputenis.

Lielākajā daļā Latvijas Atrumu un Centrālajos rajonos izveidosies sniega sega ar aptuveni 5 līdz 7 centimetru segu, kas ir gana draudz priekš pirmā un kārtīgā sniega. Pie tam jāpiebilst, ka šis sniegs uzreiz nenokusīs, bet piesals, jo turpmākajās dienās temperatūra nestāvēs uz vietas, bet gan kritīsies, kā rezultātā daudzviet šis sniegs pamatīgi piesals.

Meteo.lv jau izplatījuši dzeleno līmeņa brīdinājumu teju vai visā Latvijā par gaidāmo snigšanu. Tiem, kuri vēl nav uzlikuši ziemas riepas, rīt nāksies braukt sabiedrisko transportu, pretējā gadījumā uz servisu ar vasaras riepām paši vairs neaizbrauksiet.

Tāpat der atcerēties, ka dēļ sniega aktīvās krišanas, noteikti būs gaidāma sabiedrisko transportu kavēšanās, kā arī tas varēs kārtīgi ietekmēt transporta ierasto kustību uz ceļiem. Atsevišķos rajonos var tikt traucētas dažādas āra aktivitātes.

Pavisam noteikti esiet uzmanīgi braucot ar auto, jo uz ceļiem var veidoties melnais ledus, kas ir pats bīstamākais pat priekš pieredzējuša autovadītaja. Noteikti ieturiet kārtīgu distanci, jo slapjā laikā un sniegotā laikā, bremzēšanas ceļa garums ievērojami palielinās, tā rezultātā labāk ieturi pamatīgu distanci, nekā iztērē visu dienu avārijas skaidrošanai un dokumentu kārtošanai.

Sekojiet līdzi jaunākajām laika prognozēm, lai zinātu, kā viss turpināsies arī nākamajās dienās!

 • Sinoptiķi izplata

  0 14

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3759

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3390

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5024

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4387

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV