Sievietes atklātais ieraksts Soc Tīklos par "LIDL" veikalu algām izsaucis milzīgu sašutumu visā Latvijā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sievietes atklātais ieraksts Soc Tīklos par “LIDL” veikalu algām izsaucis milzīgu sašutumu visā Latvijā

0 comments

Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas likmes tarifu ar tām stundas likmēm, kuras saņem skolotāji pirmsskolā. Jāņem vēra, ka uzmanība ir tikusi pievērsta vairāk nekā pamatīgi un šoreiz tas ticis paziņots ar tik tiešām iespaidīgu “blīkšķi!” Tieši sievietes ieraksts atklājis, ka LIDL pārdevēji saņem krietni lielāku stundas likmi, nekā esošie pedagogi, taču tieši viņiem ir krietni vairāk pienākumi un lielāka atbildība, kā tas viss iet kopā?

“Jau vairākas reizes parādās sludinājums – Alga LIDL 6.30 Eiro stundā. Taču Pirmskolas skolotājiem algas likme ir ļoti atkarīga no darba dienu skaita un vēl tur dažādiem kritērijiem ap 5,70 – 6,60 Eiro stundā. Bet tās ir mazas 24 galvas un dzīvības, kuras visu laiku jāpieskata. Pie tam darbs vēl nemaz nav beidzies, kad izejat no darba vietas, jo bieži vien jāturpina visādas pārbaudes mājās,” raksta sieviete prasot vai šāda rīcība vispār maz ir pieņemama un godīga pret apkārtējiem cilvēkiem?

Protams jāņem vērā, ka šāda situācija nav patīkama daudziem cilvēkiem, it īpaši tiem, kuriem ir pilna mēra noslogojums, taču par to saņem tiešām mazu stundas likmi, jo kurš gan tur ko var ietekmēt? Šajā saistībā nesnauž arī komentētāji, kur izskan dažādākie viedokļi un apgalvojumi par visu konkrēto situāciju. Galvenais viedoklis komentāros bija par to, ka pedagogiem noteikti ir krasi jāpalielina algas un tas ir mazākais, ko valdība varot darīt.

Citi izteicās, ka arī pārdevējiem bieži ir jācieš no klientiem nu arī viņi ir pelnījuši lielāku atalgojumu. Jāņem vērā, ka tajā visā ir sava taisnība, jo visi taču vēlas par sevis pelnīto darbu attiecīgi saņemt algu. Kāds cits uzrakstīja : “Ikviens ir pelnījis pietiekamu un dzīvošanai piemērotu algu, taču Latvijā kā redzams tas tā nemaz nedarbojas.”

Attiecīgajā situācijā cilvēki skaidri izteikušies, ka pedagogiem pavisam noteikti ir nepieciešams lielāks atalgojums, jo tomēr slodze ir pamatīga un tas, ko šie cilvēki dari ir vairāk nekā zelta vērtē, bet viss joprojām notiek ar ļoti zemu atalgojumu. Kādas ir Jūsu domas par šo?

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1571

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9618

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV