Sieviete ar pēdējiem spēkiem un asarām acīs nonāca slimnīcā, pēc brīža sākās viņas dzīves lielākais pārbaudījums! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sieviete ar pēdējiem spēkiem un asarām acīs nonāca slimnīcā, pēc brīža sākās viņas dzīves lielākais pārbaudījums!

0 comments

Ginekologam paveicās, ka viņam pavisam nesen gadījās līdzīgs pacients tāpēc ātri vien zināja, ko atbildēt sievietei, lai viņa pilnībā padomātu, ko viņa dara nepareizi. Viņš teica : “Lai Jums nebūtu jārūpējas par 2 bērniem vienlaicīgi, jo tas Jums būšot pārāk grūti, labak būtu atņemt dzīvību tam, kurš pašlaik atrodas Jums rociņās. Tādējādi Jums būs iespēja atpūsties gana ilgu laiku, līdz piedzims bērniņš, kas Jums atrodas vēderā.”

Sieviete nesaprašanā uzkliedza ārstam : “Jūs esat galīgi slims? Es nekad tā nedarītu, es taču nenogalināšu savu bērnu, tas nav normāli, ko Jūs sakāt.”
Ginekologs viņai uzreiz atbildēja : “Tieši tā, Es jums pilnībā piekrītu. Tieši tāpēc var spriest, ka Jums nav itin nekādu problēmu, līdz ar to – šis bija labākais risinājums Jūsu problēmas atrisinājumam.”

Sieviete paskatījās lēnām uz ginekologu un viņš saprata, ka sievietei beidzot tapa skaidrs, ka sieviete ir sapratusi kā rīkoties tālāk.

Ginekologs sievietei lika saprast, ka nav itin nekādas starpības, kuru mazuli nogalini, jo abi ir bērni un abi ir dzības būtnes, neatkarīgi vai tas jau ir piedzimis vai mātes miesās. Abos gadījumos tas ir noziegums pret bērniem, kuru nav iespēams pieļaut. Sieviete pateicās ginekologam un atteicās veikt abortu.

Lapas: 1 2

 • Kāda ir

  0 4712

  Vērša gads (dzimis 1913. gadā, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009) Cilvēki, kas dzi

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 807

  Sestdien pirmajā dienas pusē daudz vēsāks gaiss ienāks tieši no Ziemeļu puses un gaisa temper

  View more
 • Liela daļa

  0 6726

  Par pārkāpto sodu, kas reāli tiks fiksēts ar visiem tehniskajiem līdzekļiem - Tas uzliek sodu

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23648

  Viņš turpināja stāstīt : "Ja iepriekš pirms laika Anastasija izjuta neizturamas galvassāpes u

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23998

  Pašlaik sinoptiķi skaidri izsakās par to, ka nākamnedēļ Krievijas teritorijā pastiprināsies

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV