Sieviete ar pēdējiem spēkiem un asarām acīs nonāca slimnīcā, pēc brīža sākās viņas dzīves lielākais pārbaudījums! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sieviete ar pēdējiem spēkiem un asarām acīs nonāca slimnīcā, pēc brīža sākās viņas dzīves lielākais pārbaudījums!

0 comments

Ginekologam paveicās, ka viņam pavisam nesen gadījās līdzīgs pacients tāpēc ātri vien zināja, ko atbildēt sievietei, lai viņa pilnībā padomātu, ko viņa dara nepareizi. Viņš teica : “Lai Jums nebūtu jārūpējas par 2 bērniem vienlaicīgi, jo tas Jums būšot pārāk grūti, labak būtu atņemt dzīvību tam, kurš pašlaik atrodas Jums rociņās. Tādējādi Jums būs iespēja atpūsties gana ilgu laiku, līdz piedzims bērniņš, kas Jums atrodas vēderā.”

Sieviete nesaprašanā uzkliedza ārstam : “Jūs esat galīgi slims? Es nekad tā nedarītu, es taču nenogalināšu savu bērnu, tas nav normāli, ko Jūs sakāt.”
Ginekologs viņai uzreiz atbildēja : “Tieši tā, Es jums pilnībā piekrītu. Tieši tāpēc var spriest, ka Jums nav itin nekādu problēmu, līdz ar to – šis bija labākais risinājums Jūsu problēmas atrisinājumam.”

Sieviete paskatījās lēnām uz ginekologu un viņš saprata, ka sievietei beidzot tapa skaidrs, ka sieviete ir sapratusi kā rīkoties tālāk.

Ginekologs sievietei lika saprast, ka nav itin nekādas starpības, kuru mazuli nogalini, jo abi ir bērni un abi ir dzības būtnes, neatkarīgi vai tas jau ir piedzimis vai mātes miesās. Abos gadījumos tas ir noziegums pret bērniem, kuru nav iespēams pieļaut. Sieviete pateicās ginekologam un atteicās veikt abortu.

Lapas: 1 2

 • Māte Facebookā

  0 7199

  Vīrietis, kurš Jūs pievieno savam draugu lokam, nav pazīstams, tomēr izskatās simpātisks. Š

  View more
 • 57 Gadus

  0 9365

  Viņa uzsvēra to, ka ļoti svarīgi ir nepazaudēt to vajadzīgo dzirksteli, kas ir bijusi pašu at

  View more
 • Tapis zināms,

  0 263

  IEPIRKUMU PROJEKTU VADĪTĀJS - Pārtika produkti. Alga mēnesī (bruto): 1750.00 līdz 1900.00 EUR

  View more
 • Latvijai

  0 846

  No paša rīta spēkā pieņemsies dienvidrietumu vējš un tā brāzmu ātrums sasniegs pāri 20 me

  View more
 • Kopš bērna

  0 14260

  Sievietes vēlme dzīvot bija tik stipra, ka viņas veselības stāvokli sāka uzlaboties, par spīt

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV