AKTUĀLI

Sieva uzzināja, vīram ir skaista mīļākā, tad viņa sagatavoja viņam neaizmirstamu dzimšanas dienas dāvanu!

0 comments

Ja Jūs patiešām gribat izprast frāzes `ko sēsi, to pļausi` nozīmi, Jums ir jāizlasa šis stāsts.  Tas notiek laiku pa laikam, un pats sižets nav ļoti priecīgs, bet stāsts pats pa sevi ir interesants. Stāsta būtība ir vienkārša: sieviete atklāja, ka vīram ir mīļākā un nolēma viņu sodīt.

Stāsta jaukums ir tajā, ka sieviete nekādi neizrādīja savas sajūtas un pārsteidza vīru dzimšanas dienā. Izlasiet šo stāstu līdz galam, tas ir tā vērts! `Vispār, man bija sajūta, ka mans vīrs mani krāpj, bija ļoti daudz `pazīmju`. Viņš pastāvīgi rakstīja kādam ziņas, smējās un smaidīja. Un, kad es jautāju, kam viņš raksta, viņš atbildēja, ka mātei. Sāka kavēt katru vakaru pēc darba.

Un, kad es zvanīju viņa kolēģiem, tad viņi atbildēja, ka viņš ir aizgājis pirms dažām stundām. Kad es viņam jautāju, kas notiek, viņš sāka smieties un teica, ka bija birojā. Pēdējais piliens bija tas, ka viņš izgāja `pēc piena` pulksten 11:30 vakarā un neatgriezās līdz 2:00 naktī. Tagad es varu droši teikt, balstoties uz savu pieredzi, ka šādos gadījumos ir vērts griezties pie privātā detektīva. Viņi labi pārzina to, ko dara, un var iegūt pierādījumus, kas būs noderīgi šķiršanās gadījumā.

Es viņam neko neteicu un gaidīju viņa dzimšanas dienu, kura bija pēc dažiem mēnešiem. Es saprotu, ka Jūs varat nodomāt: kāpēc bija jāgaida tik ilgi, ja es zināju, ka viņš krāpj, un kāpēc tas bija jādara tieši viņa dzimšanas dienā?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Mūsu pašmāju

  0 760

  A-Eiropas solists Artūrs Duboks bija ieturējis pauzīti mūzikas lauciņā, bet tagad atgriezās a

  View more
 • Swedbank ir

  0 1571

  Ceturtdien, 11,aprīlī, iedzīvotāji Igaunijā saņēma aizdomīgas sms, kurās norādīts, ka sū

  View more
 • Eiropas komisijia

  0 3598

  Eiropas Komisija (EK) kārtējo reizi kaunā liek Latviju par ilgstošām un neatrisinātām problē

  View more
 • Brīdina par

  0 1082

  Madars savā facebook profilā aicinājis pievērst uzmanību kādai krapniecei  Vecrīgā, kura iz

  View more
 • Rīdziniece nofilmējusi,

  0 542

  Audzinātāja, kura strādāja vienā no Rīgas privātajiem bērnudārziem, 27.marts bija viņas p

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV