“Sazvērnieki” pierāda, ka Koronavīruss ir speciāli cilvēku radīts

Covid-19 pandēmija, ko izraisīja jaunais un tik ļoti bīstamais koronavīruss, rada neskaitāmas alternatīvas teorijas par to, kā un kāpēc vīruss vispār tā pēkšņi radies. Sazvērnieki saskārās ar rakstu, kas 2015. gadā publicēts žurnālā Nature, kas tiek uzskatīts par cilvēka radīta vīrusa pierādījumu, tomēr laiks to visu papētīt nedaudz sīkāk un smalkāk!

Jāatzīmē, ka šim rakstam, kas publicēts 2015. gada 12. novembrī, tagad ir pievienots redakcijas komentārs šā gada martā, kurā teikts: “Mēs apzināmies, ka šis stāsts tiek izmantots kā pamats nepārbaudītām teorijām, ka jaunais koronavīruss Covid-19 ir cilvēka radīts. Nav pierādījumu, ka tā būtu taisnība. Zinātnieki uzskata, ka visticamākais koronavīrusa avots ir nācis no  dzīvnieka. “

Daudzus cilvēkus bieži mulsina veids, kā zinātnieki runā, “tiek uzskatīts”, “nav pierādījumu” utt., Savukārt sazvērestības teorētiķi savā retorikā izmanto daudz pārliecinošākus vārdus un nekautrējas no kategoriskiem paziņojumiem, kas izteikti “patiesi”. “, uz pierādījumiem balstīta zinātne. Tā esot pārāk liela necieņa. Tas ir zinātnieku apzinīgais tonis, ko sazvērnieki bieži izmanto kā pierādījumu tam, ka “kaut kas slēpjas no mums”. Ticība “interneta profesoriem” bez atbilstošas ​​izglītības vai cilvēkiem, kuri gadu desmitiem pavadījuši, mācot laboratorijās, lasot zinātniskus rakstus, veicot pētījumus, protams, ir izvēle …

2015. gada raksts, kas šobrīd tiek nodots sociālajiem tīkliem, runāja par eksperimentu, kurā tika izveidota sikspārņu koronavīrusa hibrīda versija – vīruss, kas izraisa SARS, vai smagu un akūtu elpošanas sindromu. Šis eksperiments izraisīja diskusijas par to, vai vīrusu inženierijas laboratorijas, kas rada pandēmijas risku, ir draudu vērts. Tad nu laiks ķerties klāt un pārbaudīt, kas tiek apgalvots un vai tik tiesām to var uzskatīt par reālu draudu citiem?

Tajā laikā atklātās liecības pastiprināja iepriekšējās aizdomas, ka sikspārņu koronavīrusi, kas spēj tieši inficēt cilvēkus (nevis sasniegt starpposma dzīvnieku), iespējams, ir biežāki, nekā tika domāts iepriekš. Tomēr vairāki virusologi ir raduši bažas par to, vai šādu eksperimentu laikā iegūtā informācija ir riska vērta, jo jaunu vīrusu radīšana laboratorijas apstākļos, ja tie izbēgs, var novest pie neparedzamām sekām. Šīs debates pirms vairākiem gadiem tagad ir “izraktas” no interneta dzīlēm un apkopoti dažādu alternatīvo patiesību sludinātāju teiktais.

Vairākos gadījumos tiek minēts, ka vīruss ir izcēlies no laboratorijas Uhaņas provincē, Ķīnā, kur slimības uzliesmojums tika izplatīts arī citās pasaules daļās. Daži raksti arī atsaucas uz Amerikas Savienotajām Valstīm kā “neaizsargātais” cilvēka radītais vīruss.

17. martā zinātnieki salīdzināja jaunā koronavīrusa genomu ar vēl septiņiem koronavīrusiem, kas spēj inficēt cilvēkus, raksta žurnāls Nature Medicine. “Mūsu pētījums skaidri parāda, ka SARS – CoV-2 nav laboratorijas radīts vai mērķtiecīgs vīruss,” secināja pētnieki.

Pašlaik joprojām tiek uzskatīts, ka jaunais koronavīruss nāk no sikspārņiem, pēc tam pārmeties uz cita dzīvnieka, iespējams, pangolīna, no kura tas tika pārnests cilvēkam.

Lasi vēl :  Ķīniešu zinātnieki nākuši klajā ar baisu atklājumu par Koronavīrusu – Tās ir sliktas ziņas

Avots

You may also like...