Samanta Tīna raudājusi par Eirovīzijas atcelšanu : "Tas ir Stulbums un Sviests" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Samanta Tīna raudājusi par Eirovīzijas atcelšanu : “Tas ir Stulbums un Sviests”

0 comments

Latvijas Eirovīzijas uzvarētāja Samanta Tīna beidzot ir izteikusies par šogad atcelto Eirovīzijas konkursu … Kā jau var gaidīt, viņas domas nav “labākās” un dziedātājas rūgtums ir vairāk nekā jūtams! Viņa raudāja par to! Samanta Tīna viesojās”STV Pirmajā!” realitātes šovā “”Slavenības Bez filtra”! Cita starpā tieši par to runās Samanta! Viņa parādīs arī savu dzīvokli un runās par citiem dzīves aspektiem.

“Astoņus gadus es cīnos, cīnījos, un tad ir tikai sava veida dabas kataklizma un viss. Jūs tur neko nevarat izdarīt, ”dalās Samanta, piebilstot, ka kameru priekšā neraudās, jo jau esot izraudājusies.  Man ir visas tiesības to darīt. Pirmām kārtām – esmu sieviete un otrām kārtām – esmu cilvēks, emocionāla būtne. Protams, ka es pārdzīvoju,” godīgi atzīstas Latvijā populārā dziedātāja. Viņa faktu, ka atcelta “Eirovīzija”

“Es domāju, ka tas ir mazliet muļķīgi – jums tas nebija viss jāpārnes uz nākamo gadu, bet jādara jūnijā vai rudenī,” sacīja Samanta Tīna. Tajā pašā laikā dziedātājai ir lielas šaubas par organizatoru argumentiem, ka, ja šī gada konkurss notiktu rudenī, uzvarētājvalsts nespētu pienācīgi sagatavoties nākamā gada konkursam.

“Nav jau akmenī kalts, ka “Eirovīzija” vienmēr jātaisa maijā. 64 gadus pēc kārtas “Eirovīzijā” vienmēr viss ir bijis kārtībā, bet tagad pēkšņi izdomā atcelt. Sviests. Šis man vēl ilgi sekos līdzi, sāpēs un gruzdēs,” savu rūgtumu neslēpj izsakās Tīna

Jau ziņots, ka pēc vairāk nekā nedēļu ilgas analīzes Eiropas Raidorganizāciju asociācija 18. martā paziņoja, ka atcels šī gada Eirovīziju Covid-19 epidēmijas dēļ!

Lūk arī video :

 • Latvijā ar

  0 2106

  Latvijā, pagājušajā diennaktī kopumā tikuši kontatēti 13 jauni Covid-19 koronavīrusa gadīj

  View more
 • Baņķis pavisam

  0 2926

  Gaidāms, ka no 11. maija līdz rudens pēdējām dienām vairākas planētas metīs retrgrādās ci

  View more
 • Viņķele nāk

  0 3223

  Ja ar Koronavīrusu inficēto skaits turpinās pieaugt vai saglabās līdzīgu gaitu, tad valdība t

  View more
 • Slimību profilakses

  0 2907

  Vērtējot šīs nedēļas saslimstības gadījumus ar Covid-19, ja epidemioloģiskās izmeklēšana

  View more
 • Ķīnā pamatotas

  0 6428

  Mongolijas iekšējā reģionā Ķīnā ir sacelta pamatīga trauksme, jo ir aizdomas, ka kāds slim

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV