Sākot Jau no 2023. Gada notiks ļoti pamatīgas izmaiņas visā valstī! Šī Jaunā lieta būs obligāta itin visiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sākot Jau no 2023. Gada notiks ļoti pamatīgas izmaiņas visā valstī! Šī Jaunā lieta būs obligāta itin visiem!

0 comments

Lielākā daļa jau noteikti zina, ka no 2023. gada iesākuma visā valstī notiks būtiskas izmaiņas un lielas pārmaiņas. Lielākoties cilvēki gaida minimālās algas celšanu, tomēr izskatās, ka tas nenotiks tik lielā līmenī, kā cilvēkiem tas būtu nepieciešams. Tas skaidrojams ar milzīgo inflācijas lēcienu, ko roku rokā pavada cilvēku pirktspējas samazinājums, līdz ar to cilvēkiem pavisam steidzami ir nepieciešams straujš valdības atbalsts. Lielākoties cilvēki liek cerības uz minimālās alga celšanu, taču kādu ietekmi tas atstās uz valsts iedzīvotājiem?

Tieši šobrīd ir ļoti svarīgi saprast jauno izmaiņu mērķus un galvenos punktus, kā tas ietekmēs pašus iedzīvotājus. Cilvēkiem jāapzinās, kas tieši sagaidāms 2023. gadā un kā tas mainīs visu esošo situāciju kopumā. Lai arī daudziem tas varētu nepatikt, šīs izmaiņas būs un jāņem vērā, ka tās ietekmēs mūs visus. Laiks saprast, kādas tieši būs šīs izmaiņas un kas norisināsies tālāk, kā nekā tas ietekmēs burtiski ikvienu iedzīvotāju. Tad nu laiks ķerties klāt un saprast, kas tās par izmaiņām un kādā veidā tas viss attiecināsies uz pašiem iedzīvotājiem.

Šajā saistībā Pilsonības un Migrācijas Pārvaldes galvenais pārstāvis skaidri paziņoja, ka no 2023. gada 1. maija ikvienam iedzīvotājam, kas būs sasniedzis 15 gadu vecumu, būs obligāti jābūt e-ID kartei, kas būs obligāts pasākums bez nekādām atrunām. PMLP jau ļoti laicīgi iesaka cilvēkiem šo dokumentu nokārtot laicīgi, jo tomēr paiet zināms laiks, līdz šo dokumentu uztaisa un izņem. Neskatoties uz laiku, kas jāgaida, e-ID kartiņas iegūšana būtībā ir vienkārša.

Šajā situācijā gan arī paziņots par to, ka no laika, kad e-ID kartes būs obligātas, un tiem, kuri laicīgi nebūs dokumentu noformējuši, varēs rasties problēmas, pašlaik gan nav zināms, kā tieši tas notiks, tomēr tiek ziņots, ka šādas situācijas nāksies risināt atbilstoši, ja netiks ievērots iepriekšminētais.

Tāpat PMLP jau silti iesaka jaunos dokumentus noformēt pirms beigušies termiņi veciem, to vislabāk darīt jau kādus 3 mēnešus iepriekš, lai nesanāk nepatīkami pārsteigumi, kad beidzas termiņš, bet jaunais dokuments vēl nemaz nav pieejams. Protams, precīzāka informācija tiks precizēts, kad tuvosies šo noteikumu sākšanās datums.

 • Beidzot Tiek

  0 2277

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9867

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7567

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5096

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV