Saimniekšovā ir izcēlies ļoti pamatīgs strīds, vai šovs turpināsies? VIDEO - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Saimniekšovā ir izcēlies ļoti pamatīgs strīds, vai šovs turpināsies? VIDEO

0 comments

Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi vīrieši melojuši par saimniecībām un nekas tāds iepriekšējās sezonās nebija noticis. Taču arī tagad jau viss notiek pilnā sparā un noticis pamatīgs strīds!

Šoreiz šovā Ilmārs, kurš dzīvoja Alojā, visām sievietēm nolasīja ļoti skarbu un necienīgi lekciju par to, cik daudz miesas ir jābūt uz sievietes kauliem, tā ziņot portāls skaties.lv

Pats Ilmārs uzsvēri to, ka viņam sievietē ir ļoti svarīgs tas, lai ejot gulēt nav jāslēdz gaisma ārā. Respektīvi viņš ar tp gribēja pateikt to, ja jāslēdz ārā gaisma, tad svara sievietei noteikti tur ir par daudz, pastāstīja saimnieks.

Un tieši tad sākās pats trakākais! Teju visas sievietes sāka iebilst, ka parasti šie vīrieši par sievietes svaru nemaz tik ļoti nesatraucoties. Vēl viņas izteikušās, ka sievietēm tieši ir jābūt ar kādiem apaļumiem. Un tad sākās…

Ilmārs tālāk izteicās par to, ka tiem, kuriem patīk ar apaļumiem, lai jau patīk. Pats viņš gaļu varot nopirkt veikalā, vairāk viņam patīk tieši tievās meitenes, kurām nav liekā svara. Viņš paziņojis, ka tie ir viņa skaistuma standarti.

Viņš paspēja vēl piebilst to, ja visiem vīriešiem patiktu tikai apaļīgās sievietes, tad pa televizoru rādītu tikai apaļīgās, nevis slaidas sievietes un modeles, izteicās Ilmārs.

Pēc brīža visā kompānijā sākās karsta diskusija par to, kādai tad ir jābūt sievietes formai un varētu teikt, ka sākās pamatīgi karsta diskusija, taču Ilmārs palika pie sava un teica, ka priekšroku dodot kauliņiem.

Beigās viena no dalībniecēm izteicās, ka vīriešiem, kuriem patīk tikai kauli, iespējams nezina savu patieso orientāciju. Tad Ilmārs palika dusmīgs un pateica, lai jau sievietes tādā gadījumā taisa vaļā savas mutes un bāž iekšā visu, ko var, ja reiz patīk vīriešiem tikai apaļīgās.


Avots

 • Garāmgājējs šorīt

  0 4838

  Šorīt kāds pavisam nejaušs garāmgājējs Rīgas centrā (Viestura dārza teritorijas parka dī

  View more
 • Milzu pavērsiens

  0 9487

  2018. gada oktobrī mira 30 gadus vecais mūziķis un TV vadītājs Valters Frīdenbergs. Ilgu laiku

  View more
 • Toms Bricis

  0 4057

  Jāņem vērā, ka Augusta pirmajā pusē turpināsies pavisam līdzīgi laika apstākļi, kādi tie

  View more
 • PVO Brīdina,

  0 1903

  Pasaules veselības organizācija (PVO) brīdina, ka Covid-19 pandēmija turpināsies, un prognozē,

  View more
 • Pēc ļoti

  0 7065

  Ļoti smagā stāvoklī Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas stacionārā Biķernieki ir ticis iev

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV