Sabiedrība sašutisi! Krāpšanās? Čeku loterijas uzvarētāji bija zināmi divas dienas pirms izlozes! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sabiedrība sašutisi! Krāpšanās? Čeku loterijas uzvarētāji bija zināmi divas dienas pirms izlozes!

0 comments

Lai gan Valsts ieņēmumu dienests paziņoja, ka pirmā čeku loterijas izloze notiks 11. augustā, Neatkarīgā čeku loterijas mājaslapā izlozes rezultātus ieraudzīja jau aizvadītajā piektdienā, tas ir, 9. augustā, pulksten 10 no rīta. Pēc Neatkarīgās jautājuma Valsts ieņēmumu dienestam, vai tie ir īstie rezultāti, uzvarētāju saraksts no vietnes zibenīgi pazuda.

Kad piektdienas rītā nejauši atvēru čeku loterijas mājaslapas uzvarētāju sarakstu, neticēju savām acīm – divas dienas pirms izlozes tajā jau bija publicēti mēneša galvenās balvas – 10 000 eiro – ieguvējs, kā arī 5000 eiro un 100 eiro ieguvēji. Tāpat jau varēja redzēt, kuri čeki ir vinnējuši Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas. Uz Neatkarīgās jautājumu, vai tie ir īstie uzvarētāji, Valsts ieņēmumu dienests skaidroja, ka tie ir bijuši tikai testa rezultāti, kuri mājaslapā parādījušies tehniskas kļūdas rezultātā.

Uzvarētāju saraksts no čeku loterijas mājaslapas gan zibenīgi pazuda. Taču ne no Neatkarīgās redzesloka, jo drošības pēc biju saglabājusi ekrānšāvienus.

Izlozes norise aizkadrā – Daudzi čeku loterijas dalībnieki aizvadīto svētdienas rītu pie televizora, datora vai viedierīces gaidīja ar nepacietību, jo tieši šajā dienā bija jānotiek pirmajai čeku loterijas izlozei. Par čeku loterijas izlozes datumu vēstīja pats Valsts ieņēmumu dienests ar 2. augusta paziņojumu: «Jau šā gada 11. augustā notiks pirmā čeku loterijas izloze. Tās laikā tiks noskaidrots gan tas, kuri čeku loterijas dalībnieki būs laimējuši naudas balvas, gan arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas.»

Šajā izlozē varēja vinnēt 100 eiro, 5000 eiro, 10 000 eiro, kā arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas, un noskaidroti desmit čeki, kuri piedalīsies gada balvas izlozē. Taču tas nebūt vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32539

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 43875

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13368

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37273

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4492

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV