Sabiedrība sašutisi! Krāpšanās? Čeku loterijas uzvarētāji bija zināmi divas dienas pirms izlozes! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Sabiedrība sašutisi! Krāpšanās? Čeku loterijas uzvarētāji bija zināmi divas dienas pirms izlozes!

0 comments

Lai gan Valsts ieņēmumu dienests paziņoja, ka pirmā čeku loterijas izloze notiks 11. augustā, Neatkarīgā čeku loterijas mājaslapā izlozes rezultātus ieraudzīja jau aizvadītajā piektdienā, tas ir, 9. augustā, pulksten 10 no rīta. Pēc Neatkarīgās jautājuma Valsts ieņēmumu dienestam, vai tie ir īstie rezultāti, uzvarētāju saraksts no vietnes zibenīgi pazuda.

Kad piektdienas rītā nejauši atvēru čeku loterijas mājaslapas uzvarētāju sarakstu, neticēju savām acīm – divas dienas pirms izlozes tajā jau bija publicēti mēneša galvenās balvas – 10 000 eiro – ieguvējs, kā arī 5000 eiro un 100 eiro ieguvēji. Tāpat jau varēja redzēt, kuri čeki ir vinnējuši Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas. Uz Neatkarīgās jautājumu, vai tie ir īstie uzvarētāji, Valsts ieņēmumu dienests skaidroja, ka tie ir bijuši tikai testa rezultāti, kuri mājaslapā parādījušies tehniskas kļūdas rezultātā.

Uzvarētāju saraksts no čeku loterijas mājaslapas gan zibenīgi pazuda. Taču ne no Neatkarīgās redzesloka, jo drošības pēc biju saglabājusi ekrānšāvienus.

Izlozes norise aizkadrā – Daudzi čeku loterijas dalībnieki aizvadīto svētdienas rītu pie televizora, datora vai viedierīces gaidīja ar nepacietību, jo tieši šajā dienā bija jānotiek pirmajai čeku loterijas izlozei. Par čeku loterijas izlozes datumu vēstīja pats Valsts ieņēmumu dienests ar 2. augusta paziņojumu: «Jau šā gada 11. augustā notiks pirmā čeku loterijas izloze. Tās laikā tiks noskaidrots gan tas, kuri čeku loterijas dalībnieki būs laimējuši naudas balvas, gan arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas.»

Šajā izlozē varēja vinnēt 100 eiro, 5000 eiro, 10 000 eiro, kā arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas, un noskaidroti desmit čeki, kuri piedalīsies gada balvas izlozē. Taču tas nebūt vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Ukraina ieviesīs

  0 1137

  Ukraina ir nolēmusi ieviest piespiedu ķīmisko kastrāciju kā sodu notiesātajiem pedofiliem, ar

  View more
 • Cilvēki ir

  0 487

  Šībrīža domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” kome

  View more
 • Ļoti traģiski

  0 7969

  Kad svēti soli, ka mīlēsi kādu slimībā un veselībā, gan labos laikos, gan ne tik labos, tu n

  View more
 • Viņķele ir

  0 6638

  14. augusta Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē Latvijas Republikas veselības ministre

  View more
 • Vīrietis atgriežas

  0 2662

  Facebook kāds vīrietis vārdā Ainārs dalījies ar savu pieredzēto kaimiņvalstī. Viņš salīd

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV