RIMI Latvija veikalu tīkls nāk klajā ar svarīgu paziņojumu visiem veikala apmelkētājiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

RIMI Latvija veikalu tīkls nāk klajā ar svarīgu paziņojumu visiem veikala apmelkētājiem

0 comments

Ņemot vērā patreizējo situāciju un veiktajiem obligātajiem grozījumiem noteikumus “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, jau no vakardienas (19. Novembra) pilnīgi visos Rimi veikalos seju maskas valkāšana ir obligāta prasība ikvienam veikala apmeklētājam. 

Lai šādā veidā atbilstoši visiem jaunajiem noteikumiem nepakļautu citus un sevi inficēšanās riskam ar Covid-19 pircēji, kuriem nebūs sejas maskas, vai neatbilstošā veidā lietotas maskas, veikalā var tikt nemaz neielaisti un apkalpoti. Tāpat veikala darbiniekiem un apsardzei ir tiesības lūgt apmeklētājus ievērot visus obligātos  epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Jau papildus iepriekš ieviestajiem drošības pasākumiem un visiem informatīvajiem materiāliem – Pie ieejas visos Rimi veikalos, kā arī pašu veikalu iekštelpās ir izvietotas skaidri un gaiši redzamas norādes par aizliegumu apmeklēt veikalu bez mutes, kā arī deguna aizsega un tas ir jāievēro pilnīgi ikvienam.

Vienīgie, kuri var nelietot deguna un mutes aizsegus ir bērni, kuri vēl nav sasnieguši 13 gadu vecumu, kā arī personas ar acīmredzamiem kustību traucējumiem. Maskas var neizmantot arī cilvēki, kuriem ir psihiskās veselības traucējumi, kuru dēl personao trūkt iemaņu vai arī spēju deguna un mutes aizsega vispārīgai lietošanai.

Tāpat atgādināsim, ka apmeklējot pilnīgi jebkuru tirdzniecības centru vai vietu, papildus deguna un mutes aizsegam, ikvienam apmeklētājam ir jālieto dezinfikācijas līdzekļi un protams jāievēro obligātā divu metru distance no jebkura cilvēka.

Pašlaik arī tiek runāts par to, ka veikalu vajadzētu apmeklēt tad, kad tajā ir vismazākā cilvēku plūsma. Jāiepērkas ir atbildīgi, uz veikalu nākot vienam ar sagatavotu pirkumu sarakstu, lai pēc iespējas ātrāk visu nopirktu un dotos no veikala prom.

Katrā Rimi veikalā pie ieejas ir norādīta informācija, kurā parādīts pieļaujamais cilvēku skaits katrā veikalā vienlaicīgi. Šādā veidā nodrošinot katram cilvēkam vismaz 10m2 no publiski pieejamās telpas jeb veikala. Vēl ir samazināti pirkumu grozu un ratu skaits atbilstoši cilvēku norādītajam daudzumam. Ja pie veikala ieejas nav brīvu ratu vai iepirkuma grozu, nākamie cilvēki iekšā nemaz vairs netiek ielaisti un atliks gaidīt vai doties prom.

 • Beidzot gaidāms

  0 6423

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more
 • Viņķele šodien

  0 3544

  Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatīb

  View more
 • Kariņš šodien

  0 4080

  Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panor

  View more
 • Viņķele :

  0 4086

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 1285

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV