Rīgā noticis nežēlīgs notikums - Rezultātā miruši 3 cilvēki, ieskaitot bērnu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Rīgā noticis nežēlīgs notikums – Rezultātā miruši 3 cilvēki, ieskaitot bērnu

0 comments

Pēdējās dienās Vidzemes apgabalā ir notikuši vairāki traģiski ceļu satiksmes negadījumi. Trīs cilvēki tika nogalināti un teju vai apzināti… Vienā gadījumā Lubānas pilsētā Indrānu pagastā apgāzušajā automašīnā gāja bojā nepilngadīgs bērns. Policija šīs automašīnas vadītāju pārbaudot konstatēja, ka pie stūres sēdies alkohola reibumā un tas nebija nekāds mazais!

Vakar, 9. septembrī, pulksten 18:37 policija saņēma ziņu, ka pēc nobraukšanas no ceļa Indrānu pagastā Lubānā avarēja automašīna Audi. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, braucot pa vietējo ceļu, vadītājs nav varējis vadīt transportlīdzekli, bija atstājis ceļu un apgāzies. Tika arī konstatēts, ka automašīnas vadītājs sēdēja alkohola reibumā, tas ir, viņa izelpā bija 1,4 promiles.

Ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā transportlīdzekļa pasažieris – 2010. gadā dzimis zēns. Par šo incidentu Valsts policijas pārvaldes Madonas iecirknī ir ierosināts kriminālprocess un ir izskaidroti visi notikušā apstākļi.

Jau ziņojām, ka 8. septembrī satiksmes negadījumā Ainažu pusē bojā gāja 2 pasažieri – sirmgalvis dzimis 1942. gadā un 3 pasažieri nogādāti medicīnas iestādē.  Sākotnējā informācija liecināja, ka Volkswagen Multivan vadītājs bez paskaidrojuma nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Šajā gadījumā ir ierosināts arī kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Valsts policija atkārtoti uzsvēra, ka alkohols nav savienojams ar jebkuru braukšanas stilu.Nelaimes gadījums vēlreiz parāda, ka alkohola reibumā braucošie autovadītāji ne tikai apdraud viņu veselību un dzīvību, bet arī apdraud savus tautiešus un citus satiksmes dalībniekus.

Valsts policija aicina autovadītājus atbildēt par savu un apkārtējo veselību un dzīvību. Mēs arī aicinām apkārtējos cilvēkus būt atbildīgiem, neļaut viņus reibumā sēdēt aiz automašīnas un, to atklājot, ziņot par to policijai.

Valsts policija arī atgādināja, ka, braucot ar stūri, jākoncentrējas uz ceļu, nevis jārisina citas lietas. Novēršanās no ceļa kaut uz sekundi var izraisīt traģēdiju.


Avots

 • Sinoptiķi Brīdina

  0 522

  Patreizējā sinoptiķu prognozes liecina par to, ka pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Kurzem

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 32378

  Izrādās, ka arī Latvijā ir kāda vietu, kura tiek uzskatīta par paradīzi. Mēs katrs esam "ieu

  View more
 • Uzmanību autovadītāji!

  0 24133

  Esiet piesardzīgi! Šī metode izplatās visā pasaulē! Nav noslēpums, ka zagļi izveido aizvien

  View more
 • Sinoptiķi izplata

  0 4559

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 5870

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV