Redz kādas ģenētiskās īpašības manto bērnI no savas mātes, un kādas no tēva! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Redz kādas ģenētiskās īpašības manto bērnI no savas mātes, un kādas no tēva!

0 comments

Kādus tieši intelektuālos un ārējos datus meitas un dēli manto no saviem vecākiem? Daba tā ir iekārtojusi, ka bērns gēnus manto gan no mātes, gan no tēva, bet noteiktas dominējošās īpašības tas pieņem tikai no sava tēva – gan labās, gan ne tik labas. Kādus tieši intelektuālos un ārējos datus meitas un dēli manto no saviem vecākiem?

Mēs visi savulaik skolas bioloģijas stundās iepazināmies ar ģenētiku. Un kaut ko atceramies no šīs interesantās un noderīgās zinātnes pamatiem. Šodien parunāsim par iedzimtības noslēpumiem. Vai iespējams veikt vairāk vai mazāk uzticamu prognozi par to, kāds būs jūsu mazuļa intelekts un ārējais izskats? Kādas īpašības viņš mantos tieši no mammas, bet kādas – no tēva? Izrādās, ka daudz kas ir atkarīgs tieši no topošā mazuļa dzimuma.

Ja tēvs ir ģēnijs, tad viņa dēls par tādu nekļūs Bez šaubām, dabā ir iekārtots tā, ka bērns manto gan mātes, gan tēva gēnus, bet noteiktas dominējošās īpašības viņš pārņem tikai no sava tēva – gan labās, gan ne tik labas.

Ģenētiskās īpatnības un īpašības, ko bērni manto tieši no tēviem: 1. Problēmas ar sirdi. Lesteras Universitātes speciālisti savos pētījumos ir nonākuši pie sekojoša secinājuma. Vīrieši, kuriem ir noteikta hromosoma, praktiski par 50 % biežāk cieš no slimībām, kas saistītas ar koronāro artēriju (nelaimes būtība – pavājināta skābekļa piegāde sirdij). Šādu problēmu var tālāk mantot dēli.

2. Psihes traucējumi. Starp psihiskām saslimšanām, ko vīrieši nodod tālāk saviem bērniem, ir šizofrēnija un uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms. Jo vecāks tēvs, jo augstāks risks, ka ar gadiem vīrieš DNS pakļaujas mutācijai. Sievietes pasaulē nāk ar noteiktu olšūnu komplektu, un viņu DNS dzīves laikā paliek nemainīgs.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32744

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44718

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13529

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37414

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4623

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV