Policija izplatījusi nopietnu brīdinājumu visiem iedzīvotājiem! Esiet uzmanīgi un piesardzīgi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Policija izplatījusi nopietnu brīdinājumu visiem iedzīvotājiem! Esiet uzmanīgi un piesardzīgi!

0 comments

Latvijas Valsts policijas galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa ir nākusi klajā ar paziņojumu priekš iedzīvotājiem, kuri joprojām iekrīt dažādās krāpšanas shēmās. Viens no pašlaik populārākajiem krāpšanas veidiem ir internetā – investīciju ieguldīšana apšaubāmās interneta vietnēs un platformās.

Veicot apkopojumu ar Valsts policijas rīcībā esošo informāciju, ticis konstatēts, ka šo neuzticamo virtuālo interneta platformu darbības rezultātā, ir neskaitāmas personas, kuras vērušās policijā. Kopējie zaudējumi vēršami vairāk nekā 460 000 eiro apmērā, kas tir teju pusmiljons. Tomēr tiekot izteikts arī tas, ka krāpnieku aktivitāti ir tik liela, ka šis cipars varētu būt vēl krietni lielāks.

Jau 2019. gada laikā Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde saņēma vairāk nekā 15 personu iesniegumus un paziņojumus no ārvalstu iesībaizsardzības iestādēm konkrētā krāpšanas rezultātā. Par konkrētajiem piedāvājumiem cilvēki saņem telefona zvanus no nezināmām personām un iepazīstana sevi, kā finanšu speciālistus. Viss process notiek krievu valodā un ar domu, lai uzsāktu investīcijas interneta platformā.

Policija aicina iedzīvotājus būt ļoti piesardzīgiem, it īpaši ja saņem zvanus no nepazīstamiem numuriem un personām, kuras sevi iepazīstina kā uzņēmuma brokerus vai vienkārši sauc sevi par finanšu spciālistiem. Tomēr tas nebūt vēl arī nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Igaunijā fiksēts

  0 1660

  Trešdien tiek apstiprināts pirmais jaunā koronavīrusa gadījums Igaunijā, paziņoja amatpersona

  View more
 • Veselības Ministrija

  0 416

  Latvija attiecina īpašus piesardzības pasākumus arī uz iebraucējiem no Itālijas Lombardijas u

  View more
 • Ļoti svarīga

  0 2305

    Šobrīd situācija Pasaulē un Eiropā strauji mainās un ir paplašināts koronavīrusa "COVID

  View more
 • Lūk, kas

  0 6923

  Dānijas tiesa pirmdien pieņēma oficiālu lēmumu par Latvijas pilsones Kristīnes Misānes izdoš

  View more
 • Bez Jokiem

  0 2835

  Vakar un šodien jau klīst runas par to, ka Latvijā šonedēļ ir gaidāmas aukstās gaisa masas,

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV