Policija izplatījusi nopietnu brīdinājumu visiem iedzīvotājiem! Esiet uzmanīgi un piesardzīgi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Policija izplatījusi nopietnu brīdinājumu visiem iedzīvotājiem! Esiet uzmanīgi un piesardzīgi!

0 comments

Latvijas Valsts policijas galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa ir nākusi klajā ar paziņojumu priekš iedzīvotājiem, kuri joprojām iekrīt dažādās krāpšanas shēmās. Viens no pašlaik populārākajiem krāpšanas veidiem ir internetā – investīciju ieguldīšana apšaubāmās interneta vietnēs un platformās.

Veicot apkopojumu ar Valsts policijas rīcībā esošo informāciju, ticis konstatēts, ka šo neuzticamo virtuālo interneta platformu darbības rezultātā, ir neskaitāmas personas, kuras vērušās policijā. Kopējie zaudējumi vēršami vairāk nekā 460 000 eiro apmērā, kas tir teju pusmiljons. Tomēr tiekot izteikts arī tas, ka krāpnieku aktivitāti ir tik liela, ka šis cipars varētu būt vēl krietni lielāks.

Jau 2019. gada laikā Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde saņēma vairāk nekā 15 personu iesniegumus un paziņojumus no ārvalstu iesībaizsardzības iestādēm konkrētā krāpšanas rezultātā. Par konkrētajiem piedāvājumiem cilvēki saņem telefona zvanus no nezināmām personām un iepazīstana sevi, kā finanšu speciālistus. Viss process notiek krievu valodā un ar domu, lai uzsāktu investīcijas interneta platformā.

Policija aicina iedzīvotājus būt ļoti piesardzīgiem, it īpaši ja saņem zvanus no nepazīstamiem numuriem un personām, kuras sevi iepazīstina kā uzņēmuma brokerus vai vienkārši sauc sevi par finanšu spciālistiem. Tomēr tas nebūt vēl arī nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Garāmgājējs šorīt

  0 4833

  Šorīt kāds pavisam nejaušs garāmgājējs Rīgas centrā (Viestura dārza teritorijas parka dī

  View more
 • Milzu pavērsiens

  0 9487

  2018. gada oktobrī mira 30 gadus vecais mūziķis un TV vadītājs Valters Frīdenbergs. Ilgu laiku

  View more
 • Toms Bricis

  0 4057

  Jāņem vērā, ka Augusta pirmajā pusē turpināsies pavisam līdzīgi laika apstākļi, kādi tie

  View more
 • PVO Brīdina,

  0 1903

  Pasaules veselības organizācija (PVO) brīdina, ka Covid-19 pandēmija turpināsies, un prognozē,

  View more
 • Pēc ļoti

  0 7065

  Ļoti smagā stāvoklī Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas stacionārā Biķernieki ir ticis iev

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV