Policija Brīdina par jaunu krāpšans veidu, kurā vari palikt ar pilnīgi tukšu bankas kontu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Policija Brīdina par jaunu krāpšans veidu, kurā vari palikt ar pilnīgi tukšu bankas kontu

0 comments

Jāņem vērā, ka Valsts policijas rīcībā ir nonākusi informācija par krāpniekiem, kuri zvanu laikā tiešā ziņā uzdodas par Eiropas Vērtspapīru un Tirgus iestādes darbiniekiem un to pārstāvjiem. Viņi aicina datorā instalēt dažāda tipa programmas, ar kuru palīdzību attālināti pieslēdzas cilvēku datoram un iegūt ne tikai viņu datus, bet arī karšu un norēķinu datus, tādējādi izkrāpjot naudu.

Šajā ziņā ir jāņem vērā, ka krāpnieki izmanto dažādas saziņu vietnes, lai varētu zvanīt cilvēkiem, kuri reģistrējušies platformās, kuras nodrošina finanšu instrumentus un ieguldījumu darījumus, tajā skaitā arī kriptovalūtas. Un par spīti visam, daudzi cilvēki tik tiešām uzķeras un iekrīt krāpnieku nagos. Laiks paskaidrot, kā tas viss notiek.

Zvana laikā krāpnieki sevi norāda, kā ESMA finanšu regulatorus un stāsta, ka uzņēmums, kurā personai ir atvērts konts nodarbojas ar krāpšanu, tādējādi legalizē noziedzīgi iegūtu naudu un pārsūta to uz dažādiem ārvalstu uzņēmumiem. Līdz ar to pret uzņēmumu esot tikusi uzsākta krimināllieta un tas tikšot slēgts.

Cilvēkiem tiek pateikts, ka pirms uzņēmuma slēgšanas pilnīgi visiem cietušajiem ir jāaizver atvērtie konti un jāatdot tajos esošie līdzekļi, tāpēc ir nepieciešams uzrakstīt iesniegumu konta slēgšanai. Pie tam daudzos gadījumos cietušajiem nekad nav bijis konta virtuālajā tirdzniecības platformā, taču konkrētajā gadījumā krāpnieki pārliecina, ka kāds to ir izveidojis uz viņa vārda un vienalga to ir nepieciešams slēgt.

Ja cietušais atsakās sazināties, krāpnieks draud viņu iesūdzēt tiesā un uzsākt kriminālizmeklēšanu, lai tādējādi maksimāli iebiedētu cilvēku un cilvēks tik tiešām izdarīt visu vajadzīgo.

Ja cietušais piedalās saziņā, krāpnieks  izmanto to, ka cietušais datorā ielādē piemēram TeamViewer, kas krāpniekam attālināti ļauj izveidot savienojumu ar cietušā datora un caur sarunu veic dažādas darbības, kuras pēc brīža noved pie tā, ka cilvēks paliek ar tukšu kontu un tas viss notiek vien pāris minūšu laikā.

Nekad un nekādā gadījumā neļaujiet sevi apkrāpt, kur nu vēl kādam zvanītājam, kurš izliekas par darbiniekiem un cenšas piesavināties Jūsu datus.

Avots

 • Šomēnes liela

  0 618

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 704

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1472

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 985

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 856

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV