Plānojas būt pilnīgi jaunas Naudas atbalsts iedzīvotājiem! Uzzini laicīgi vai Tu būtu starp saņēmējiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Plānojas būt pilnīgi jaunas Naudas atbalsts iedzīvotājiem! Uzzini laicīgi vai Tu būtu starp saņēmējiem!

0 comments

Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvotāju. Šajā situācijā mazāk uztraucas tie, kuri ir ļoti optimistiski un bagātie, kuriem cenu zīmes īsti neko nemaina, tomēr situācija ir tāda, kāda tā ir, līdz ar to jārēķinās ar vairākām un ļoti būtiskām lietām, kas attiecas uz tālākām gaitām un par to, kas mūs priekšā vispār vēl sagaida un sagaidīs. Šobrīd analizējot iedzīvotāju ienākumus un spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības Ministrija ņems vērā pagājušajā gadā izstrādāto mājsaimniecības relatīvo izdevumu budžetu (MRI). Tas kalpos kā atskaites punktu starp cilvēku ienākumu un izdevumu saistību, tomēr kā to saprast pašiem iedzīvotājiem?

Ja runājam konkrēti tad runa iet tieši par mājokļa pabalstiem, kā arī valsts līdzfinansējumu pašvaldībām. Tādā veidā Labklājības Ministrija virzīs savu prioritāro pasākumu sarakstam 2023. gada budžeta izstrādes procesam. Tomēr ir arī ļoti labas ziņas, kurās tiek paziņots, ka patreizējā mājokļa pabalsta forumā tiekot ietverta arī minimālā ienākuma sliekšņa summa vienai mājsaimniecībai, kura tad galu galā parādīs un noteiks reālā atbalsta summa. Pienācis laiks ķerties klāt konkrētām summām, lai izprastu, kā konkrētais atbalsts vispār palīdzēs iedzīvotajiem.

Tieši šajā situācijā, tas ir galvenais iemesls, lai vismaz daļēji varētu atmaksāt mājokļa pabalstu iedzīvotājiem! Svarīgi gan ņemt vērā, ka mājokļa pabalsta aprēķināšanai, kura garantē minimālo ienākuma slieksni tiks piemērots atbilstošs koeficients. Tie pensionāri un invalīdi, kuri tikuši nošķirti, piemēros koeficientu “2,5” vai lielāku, ja tā noteikts pašvaldība. Ģimenēs tikai ar pensijas vecuma cilvēkiem vai invalīdiem tiks piemērots koeficients “2,0”, vai lielāks, ja tā būs noteikusi pašvaldība. Savukārt minimālā, bet garantētās summas koeficients ir “1,5”. Par šiem cipariem noteikti nav viss skaidri saprotams, tomēr visa ideja ir ļoti vienkārša un saprotama.

Attiecīgi jau šajā saistībā Veinberga izteicās, ka gada pirmajos trijos mēnešos uz mājokļa pabalstu pretendē vairāk cilvēku nekā tas bija 2021. gada oktobrī, novembrī un decembrī kopā skaitot. Tāpat attiecīgi jau ziņots, ka nākamajā apkures sezonā joprojām turpināsies straujais energoresursu cenu kāpumus, līdz ar to LM paziņojusi, ka rīkosies sešos dažādos virzienos. Pirmais būs ātrāka pensiju indeksācijas, otrais būs vienreizējā tipa pabalsti pensionāriem un maznodrošinātajiem. Trešais būs transporta pabalsti invalīdiem. Ceturtais būs minimālā ienākuma reforma. Piektais būs paaugstināt minimālo algu un sestais paaugstināt mājokļa pabalstus, kas ir ļoti svarīgi.

Pašlaik gan koalīcija vienojusies par ātrāku pensijas indeksāciju, kas sāksies par vienu mēnesi agrāk, nekā bija domāts iepriekš. Kopumā, lai to panāktu LM jau ir sagatavojusi grozījumus Valsts Pensiju likumā un tas valstij izmaksāt 25,428 miljonus. Par pārējiem atbalstiem zinās sīkāk, kad tie tuvosies atbilstoši savam laikam, tad arī tiks precizētas visas konkrētās naudas izmaksas.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4112

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1572

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 311

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 468

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9622

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV