Pilnmēness dos daudz jaunu iespēju šīm zodiaka zīmēm no 26.10 līdz 1.1 Tevi sagaida milzu pārmaiņas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pilnmēness dos daudz jaunu iespēju šīm zodiaka zīmēm no 26.10 līdz 1.1 Tevi sagaida milzu pārmaiņas

0 comments

Uzziniet, kad tuvojas šī mēneša pilnmēness un, ko tieši tas Tev nesīs! Pilnmēness fāze būs sestdien, 31. oktobrī. 16:54.

AUNS
Pateicoties jūsu drosmei un unikālajām atziņām, jūs varat gūt panākumus tur, kur citi nevēlas riskēt. Uzticieties draugiem un nešaubieties par viņu viedokli – tas palīdzēs labāk izprast jūsu pašu lomu pasākuma formulēšanā.

Vērsis
Šie nosacījumi ir izdevīgi biznesa un personīgajiem sakariem. Mēģiniet atrast atsevišķu metodi katram mūsdienu cilvēkam, tad jūs varēsiet labi saprast vecākās amatpersonas un padotos. Vērienīgi plāni, kā arī neesiet pārāk pazemīgi.

Dvīņi
Labvēlīgu attiecību veidošana un romantisku attiecību stiprināšana var būt ļoti piemērota tieši šajā brīdī. Pavadiet laiku kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, pievienojieties domubiedru grupai vai kļūstiet par vienu no viņiem. Ja jums nepieciešams atbalsts, lūdzu, izmantojiet aizbildņa, sponsora vai mecenāta palīdzību.

Vēzis
Mobilizējiet radošumu un domājiet par to, kā padarīt dzīvi interesantāku un aizraujošāku. Sekojiet šī brīža iedvesmai un īstenojiet savas idejas. Jūs saņemsiet vislabāko uzmundrinājumu no saviem mīļajiem. Nelielās kavēšanās dēļ, iespējams, nāksies pārskatīt savus nākotnes plānus. Neļaujiet emocijām ietekmēt jūsu objektivitāti – ievērojiet loģiku, nevis emocijas.

Lauva
Koncentrējieties uz aktivitātēm, kas sniedz garīgu baudu. Jūsu zināšanas un pieredze ir ļoti noderīga, īstenojot idejas kultūras jomā. Tie, kas nav apmierināti ar jūsu biznesu, vēlāk būs spiesti atzīt, ka jūsu stratēģija ir pareiza. Vienkārši neaizsargājiet veselību no jauna.

Svari
Apslāpē savas ambīcijas un neesi tik pārliecināts, ka tas sabojās tavu reputāciju. Turpiniet veikt finanšu darbības un veikt mājas uzlabošanu. Lai kāds pateicas par jūsu pūlēm! Radinieki to nelabprāt darīs. Saprast viņus nav viegli, jo pilnībā sapratīsit viņu trūkumus, drīz iekritīsit strīdos, bet atrisināsit pēc iespējas ātrāk.

Skorpions
Ģeniāla, gudra izvēle un drosmīgs lēmums nejauks veselo saprātu, kad jūs mudinātu jūs darīt vienu lietu. Dažreiz tas var aizstāt bažas par personas finansiālo stāvokli un neatkarību. Tomēr seifs pieder pasaulei.

Strēlnieks
Netērējiet daudz naudas, jo, iespējams, esat nonācis pie kārotā secinājuma: ieguvumi nav iztērētās naudas vērti. Lai pielāgotos strauji pieaugošajam pieprasījumam, uzmanība tiek pievērsta jaunu zināšanu iegūšanai vai esošo zināšanu papildināšanai. Ikdienas pienākumi un neatliekamās vajadzības prasīs daudz uzmanības.

Mežāzis
Pirms rīkoties, rūpīgi nosver visus plusus un mīnusus. Neflirtējiet, ievērojiet labas manieres. Pašdisciplīna un mēģiniet pabeigt darbu laikā. Pēkšņais pārbaudījums tiek uzskatīts par jaunu dzīves pieredzi. Negaidīti jūs varat saņemt vērtīgu dāvanu. Jūs viegli atteiksieties no vecām, novecojušām lietām.

Ūdensvīrs
Palieciet atvērts, neuzņemies sevī un apspriediet aktuālās tēmas ar draugiem un paziņām. Parasti situācija jums pateiks, kā rīkoties, jums atliek tikai uzticēties un pieņemt spēles noteikumus. Bet nekļūsti par automātiska ieraduma vergu. Iztēle darbosies labi, un jūs piesaistīsit cilvēku uzmanību ar neparastu izturēšanos un stilu.

Zivis
Lai kā jūs atrisinātu neskaidro situāciju, lūdzu, saglabājiet filozofisko mieru un pacietību. Aktīvi piedalieties sabiedriskās aktivitātēs, izsakiet viedokli bez aizspriedumiem un uzņemieties vairāk pienākumu. Nebaidieties parādīt, ka esat daudz labāks par citiem.

Avots

 • Beidzot Tiek

  0 2208

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9862

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2752

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7565

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5094

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV