Pilnīgi izmisušai frizierei pacietības mērs ir pilns - Viņa dusmīga vēršas pie Kariņa! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pilnīgi izmisušai frizierei pacietības mērs ir pilns – Viņa dusmīga vēršas pie Kariņa!

0 comments

Ilzes ieraksts no Rīgas ir kļuvis ļoti populārs sociālajā tīklā Facebook. Sieviete, kura katru dienu strādā par frizieri, bet valsts ierobežojumu dēļ to vairs nevar darīt, vērsās pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa, Veselības inspekcijas dienesta un Ekonomikas ministrijas.

Runājot par Kariņu un kompetentajām iestādēm, kundze lūdza paskaidrot “šī ieilgušā farsa loģiku – frizētavas slēgšanu un iedziļināšanos šīs lietas būtībā?” “Paskaidrojiet, kā tieši salons, kurā ir paredzētas 9 darba  vietas, no 2020. gada pavasara tika samazinātas līdz nieka 4, distances dēļ. Un kur tiek veikts stingrs iepriekšējo klientu pieraksts un anketēšana, kā arī dezinfekcijas un masku nēsāšana, var būt drauds sabiedrībai un vīrusa perēklis pēc jūsu pašu citāta!” Nemaz nerunāsim par nelielajiem saloniem, kur klienta apmeklējums ir viens pret vienu? Kā?

Mēs katru dienu iepērkamies tādos veikalos kā Rimi un Maxima! Ja vēlaties samazināt vīrusa izplatību, lūdzu, vispirms svētku laikā bloķējiet visus tirdzniecības centrus. Iepirkties var attālināti, vai ne? Bet nolikt veselu sfēru uz lāpstiņām Jums ir pareizi? Es saprotu, ka jums vispār nerūp ne koptas rokas, ne ārējais izskats, jo “rukājat” melnu muti “mūsu labā”, bet smadzenītes pieslēgt neviens vēl nav atcēlis!

P.S. Es nelūdzu pabalstus, es gribu strādāt! “Izmisīgi raksta sieviete. Ziņa ir ieguvusi milzīgu popularitāti sociālajā tīklā Facebook – ar to ir dalījušies aptuveni trīs tūkstoši lietotāju, un ziņai ir vairāk nekā 300 komentāru.

Cilvēki pauda dažādus viedokļus – lielā mērā piekrītot Ilzes viedoklim, piebilstot, ka, ņemot vērā datus par pacientu skaitu, skaistumkopšana nav infekcijas pārnešanas avots, un šie dati nav samazinājušies.

Vēl citi komentētāji esot piefiksējuši, ka neskatoties uz to, ka friezieru pakalpojumi nav pieejami, Kariņa un ministru sasukas esot kā tikko pēc tīrākā salona apmeklējuma, sakritībai vai vabūt kas vairāk?

Facebook lietotāji arī rakstīja, ka valdībai nav citu iespēju, kā frizieriem un nagu meistariem turpināt darbu “pagrīdē”. Skaistumkopšanas procedūras ir paredzētas tikai īpašniekiem un klientiem! Mēs esam visbīstamākie vīrusu draudi un avoti pēc augstākstāvošo domām.

Dezinfekcijas efekts netiek ievērots nevienā tirdzniecības vietā kā tas piemēram notiek skaistumkopšanas salonos. Pēc katra klienta veikala galdi un grīdas tiek dezinficētas. Un pēc katra klienta joprojām ir pārtraukums telpu vēdināšanai.

 • Sinoptiķi izplata

  0 264

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3840

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3400

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5030

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4393

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV