Pētnieki ar video parāda, cik strauji Koronavīruss izplatās pa lielveikalu, ja kāds cilvēks noklepojas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pētnieki ar video parāda, cik strauji Koronavīruss izplatās pa lielveikalu, ja kāds cilvēks noklepojas

0 comments

Izrādās, ka inficēties ar bīstamo Koronavīrusu – Covid 19 ir vieglāk, nekā lielākā daļa cilvēku domā. Daudzi to uztver pārāk vienkārši un domā, ka nekas ļauns nevar notikt, tomēr patiesībā vīruss spēj izplatīties daudz ātrāk un bīstamāk, nekā cilvēki iedomājas un tam noteikti ir jāpievērš pamatīga uzmanība ikvienam, gan mazam, gan lielam. Nedrīkst aizmirst, ka lielveikalos tiek noteikta sociālā distancēšanās pasākumi, tomēr jaunakais pētījums liecina, kar to var nebū pietiekami, lai pilnībā varētu apturēt vīrusa tālāku izplatību.

Somijas zināmās universitātes “AALTO” pētnieki ir atklājuši, ka pēc viena cilvēka klepus Koronavīruss var izplatīties visā lielveikalā, tā ziņo “Mirror”. Konkrētajā pētījumā ir apskatīts, cik ārkārtīgi mazas elpceļu daļinas tiek pārnestas tālāk gaisā pēc klepošanas, šķaudīšanas, kā arī pat pēc runāšanas.

Konkrētā pētnieku komanda jau ir paspējusi izveidot specializētu scenāriju, kurā konkrēts cilvēks, kurš inficēts ar koronavīrusu Covid 19 vienkārši noklepojas un atrodas starp produktu plauktiem. Tika atklāts, cik ļoti strauji izplatās izklepotās elpceļu daļinas apkārt.

“Vienkārši kāds, kurš ir inficējies ar Koronavīŗusu var mierīgi noklepoties un aiziet, bet pēc sevis atstāt ļoti mazas elpceļu daļinas, kuras satur koronavīrusu Covid 19. Pēc tam šīs daļinas nonāk citu cilvēku tuvumā un cilvēku elpceļos,” izklāstija pētījuma galvenais autors profesors Ville Vourinens. Dēļ konkrētā pētījuma tiek aicināts palikt mājās, ja ir mazākās aizdomas par inficēšano!

Lūk arī pētījuma video :

 

 • Čeku Dedzināšanas

  0 638

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more
 • Latvijas Ministru

  0 1854

  Premjerministrs Krišjaninis Kariņš (JV) pēc īpašās valdības ceturtdienas sanāksmes žurnāl

  View more
 • Viņķele negaidīti

  0 3286

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2791

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1830

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV