Pēkšņi tapis zināms vai Maijā iedzīvotāji varētu saņemt jaunā tipa naudas atbalstu! Tiek paziņots noklusētais! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pēkšņi tapis zināms vai Maijā iedzīvotāji varētu saņemt jaunā tipa naudas atbalstu! Tiek paziņots noklusētais!

0 comments

Esošajā situācijā aptuveni pirms puostra mēneša Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā atkārtotajā uzrunā no Saeimas sēdes izteicās, ka no Maija mēneša maznodrošinātie, kā arī pensionāri varētu saņemt konkrēta tipa pabalstu, kas tad esošajā situācijā varētu arī kompensēt straujo cenu kāpumu vairākām lietām, taču ne tikai vairs elektrību. Līdz ar paziņoto situāciju ir laiks noskaidrot vai viņa iepriekš teiktais pirms pavisam neilga laika beidzot piepildīsies vai sagaidāmas kārtējās atrunas, kas šajā ziņā kavētu Kariņa vārdus par naudas pabalstiem konkrētiem iedzīvotāju slāņiem.

Ja vēl iepriekš viņš par to visu izteicās ļoti skaidri, tad pašlaik situācija ir kļuvusi daudz skaidrāka, jo visa kopējā situācija ir strauji mainījusies un tas ir noticis pavisam savādāk nekā tika cerēts iepriekš, tomēr vai tas nozīmēs, ka cilvēki nevarēs sagaidīt jaunu naudas pabalstu, vai tomēr viss pašlaik stagnē, bet iedzīvotāji tomēr varētu saņemt savu naudu? Laiks ķertiem tam klāt, jo pašlaik atklājies, ka visa konkrētā lieta pat īsti netika apspriesta un varētu teikta, ka tika noklusēta, bet nu laiks atklāt, kas tad cilvēkus reāli sagaida.

Jau pašlaik ir skaidrs, ka tieši maijā solītie naudas atbalsti patiesībā nemaz nebūs pieejami. Visticamāk arī tie nebūs nedz jūnijā, jūlijā, augustā, septembrī, oktobrī un novembrī. Pastāv iespēja, ka iedzīvotāji, kādu atbalstu iedzīvotāji varētu saņemt decembrī, ja valdība pieņemts Labklājības ministrijas sagatavoto lēmumu, tomēr arī par to pašlaik nevar sacerēties, jo nav zināms, kā lietas turpmāk virzīzies uz priekšu.  Šoreiz gan paskatīties nedaudz atpakaļ par to, ko amatpersonas īstenībā solīja martā? 2022. gada 17. marta runā Kariņš minēja, ka straujās inflācijas kāpuma un tā kompensēšanai Latvijā noteikti ir jānodrošina mērķpabalsti tieši tām iedzīvotāju grupām, kurām tas visvairāk ir nepieciešams.

Tieši viņš skaidri norādīja, ka mērķpabalsti varētu kaut daļēji kompensēt straujo dzīves dārdzīgas pieaugumu, piemērs pensionāriem ar fiksētiem ienākumiem, daudzbērnu ģimenēm, kuras nav turīgas vai arī kuru ienākumi uz vienu cilvēku ir zemāki nekā darba vidēja vai dzīves dārdzības dēļ, kā arī līdzīgas situācijas, kur esošās problēmas dēļ cilvēkiem ir acīmredzams problēmas ar naudu.

Premjers marta vidū izteicās, ka mērķpabalsti varētu tikt ieviesti no maija, kad beidzās valdības un Saeimas sniegtais atbalsts iedzīvotājiem 450 miljonu eiro lielumā, lai varētu kompensēt ļoti strauji augošas elektroenerģijas cenas, kuras vēl patreiz nekur nav pazudušas. Šoreiz gan izskatās, ka tuvākajā laikā par pabalstiem nevaram cerēt, jo nekādas jaunas ziņas par to nav izskanējušas, un tas tiešām ir pat bēdīgi!

 • Beidzot atklāts,

  0 1222

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 4022

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12901

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14182

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8730

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV