Pēkšņi ir ticis paziņots par Jaunu naudas atbalstu cilvēkiem! Šī cilvēku grupa varētu vēl saņemt 200 Eiro! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pēkšņi ir ticis paziņots par Jaunu naudas atbalstu cilvēkiem! Šī cilvēku grupa varētu vēl saņemt 200 Eiro!

0 comments

Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilvēki nemaz nav atkopušies vēl no pandēmijas laikā piedzīvotā, tomēr pašlaik jau klāt ir pavisam cits posms, kurš ir daudz sarežģītāks. Pie tam cilvēkiem pašlaik ir jāspēj “noturēties” kājās, jo pašlaik brīžiem ir daudz, daudz grūtāk nekā varētu iedomāties. Attiecīgi tas ir viens no galvenajiem iemesli, kādēļ tiek veidoti dažādi atbalsta pasākumi, lai tikai varētu palīdzēt cilvēkiem. Ja iepriekš pasākumi bija saistīti, lielākoties ar elektrības cenu pieaugumu, tad šoreiz tas mērķis ir daudzpusīgāks. 

Jau tā grūtajā posmā, cilvēkiem vienkārši ir jārēķinās ar milzīgu inflācijas lēcienu, kas norisinās un vēl norisināsies, it īpaši degvielai, ēdienam un visam pārējam, kas saistīs ar to. Pie tam viss paliek daudz dārgāks un tas ir izskaidrojams pavisam vienkārši. Cenas kāpj debesīs, lielākoties dēļ degvielas cenām, kuras burtiski “uzlidojušas” kosmosā un nekas tāds nav piedzīvots gadiem, jo cilvēki vairs nespēja ieliet tik daudz kā agrāk. Tālāk jau šis ir iemesla, kādēļ preču loģistika paliek arvien dārgāka, jo skaidrs, ka degvielas cena skar visus, tāpēc attiecīgi dārgāks paliek viss.

Šobrīd, tieši katastrofāli milzīgā cenu lēciena dēļ, smagi tiek iespaidoti maznodrošinātie pensionāri, kuriem tad tas pensiju apmērs nemaz nav tik labs, kā varētu iedomāties. Šajā gadījumā runa iet par tiem pensionāriem, kuri nemaz nesaņem maznodrošinātās mājsaimniecības ienākuma slieksni. Līdz ar to, viņiem varētu tikt piešķirts 200 Eiro pabalsts, tā izskanēja raidījumā “Krustpunktā!”  Esošajā situācijā izteicās arī Labklājības ministrs Gatis Eglītis, kas skaidri norādīja, ka drīzumā koalīcijas partneriem tad attiecīgi piedāvās virkni ar pasākumiem, kas būs mērķēti maznodrošinātajām sabiedrības daļām.

Jāņem vērā, ka arī viņš paspēja minēta, ka ministrija noteikti piedāvās piešķirt šo vienreizējo 200 Eiro pabalstu tiem pensionāriem, kuriem pašlaik pensijas apmērs nemaz nepārsniedz maznodrošinātās mājsaimniecības galveno naudas slieksni, kas attiecīgi var sasniegt pat līdz 436 Eiro, taču arī tas nav viss!

Tādējādi maznodrošinātajām mājsaimniecībām ienākumu slieksnis ir noteiktā apmērā. Šajā gadījumā katra pašvaldība ir tiesīga to noteikt, tomēr ne lielāku par 436 Eiro pirmajai un vienīgajai personai, savukārt 305 Eiro visām pārējām personām, kuras atrodas vienā mājsaimniecībā.

 • Tiek paziņots,

  0 8146

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 893

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV