Pēc ļoti dramatiskas nakts pierobežā slavenais Gunārs Meijers ir nonācis pamatīgās problēmās - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pēc ļoti dramatiskas nakts pierobežā slavenais Gunārs Meijers ir nonācis pamatīgās problēmās

0 comments

Ļoti smagā stāvoklī Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas stacionārā Biķernieki ir ticis ievietots Latvijas slavenais mūziķis Gunārs Meijers. Viņš jau ilgāku laiku slimo ar cukura diabētu, taču tagad situācija ir kļuvusi vēl smagāka, nekā iepriekšs. Zināms, ka viņa kāju pirksti viņam esot vienkārši melna un iespējama gangrēna.

Fonds “Līdzskaņa” jau ir izsludinājis līdzekļu vākšanu un mediķi pašlaik dara visu iespējamo, lai viņam nebūtu jānoņem abas kājas konkrētajā situācijā.

Viss jau esot sācies Pavasarī, kad viņš kopā ar saviem draugiem uz veselu 51 dienu iestrēga Norvēģijas obligātajā karantīnā. Tas tādēļ, ka Pandēmijas dēļ tika slēgas robežas. Šajā reizē pietrūka zāļu un sākās problēmas ar kājas pirkstiem. Taču Maijā sāka palikt vēl sliktāk. Viņš gāja pie ārstiem, līdz pēkšņi 7. Jūlijā piedzīvoja tiešām smagu negadījumu.

Viņš stāsta : “Es braucu makšķerēt uz zināmo Neretu pie draugu uz karpu dīķiem. Aptuveni sešus kilometrus tālāk dzīvoja mans agrākais bērnības draugs. Sazvanījāmies un norunājām, ka viņš atbrauks līdz manīm. Pulkstenis bija jau deviņi vakarā, tomēr viņš vēl nebija atbraucis.”

“Es atstāju makšķeres, zāles un pārtiku pie dīķa un pats braucu skatīties, kas ar viņu ir noticis,” Kas Jauns Avīzei ziņo Gunārs.

Un tad notika liktenīgā sagadīšanās, vietā, kur bija jānogriežas uz draugas mājām, Meijeru vienkārši apžilbināja kāds garām braucošs auto un viņš pabrauca garām. Sākās problmēas ar cuku, pazuda orientācija, lai apgrieztos, ceļš bija pārāk šaurs.

Šādā veidā viņš aizbrauca līdz Lietuvas robežai, kur bijušas pamestas mājas. Drīz vien viņš iesprūda mālos un viņam kļuva slikti. Viņš bija apmaldījies un bez zālēm. Arī zona telefona pazudusi, atlika tikai ārkārtas tālrunis, ko viņš centās izmantot.

“Zvanu uz operatīvo līniju 112, un tur saka, ka savienos ar policiju. Policijā savukārt atbild, ka uz tādiem gadījumiem nebraucot, un nomet klausuli,” stāsta Gunārs.

Tagad slavenais mūziķis ievietots Biķerniekos, kur iespējams tikt pie visiem vajadzīgajiem speciālistiem. Slimnīca ir ļoti laba un mediķi cīnās, lai nebūtu jānoņem abas kājas abscesa dēļ (strutu uzkrāšanās norobežotā un slēgtā audu dobumbā) Tagad ir vajadzīgi dārgi ārzemju medikamenti un viena paciņa maksā 200 Eiro, nav zināms cik daudz tie vēl būs nepieciešams.

Avots

 • Beidzot gaidāms

  0 852

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more
 • Viņķele šodien

  0 3358

  Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatīb

  View more
 • Kariņš šodien

  0 4005

  Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panor

  View more
 • Viņķele :

  0 4037

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 1245

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV