Paziņots par jaunu naudas atbalstu iedzīvotājiem! Šie cilvēki saņems jauno pabalstu no Janvāra līdz Aprīlim! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Paziņots par jaunu naudas atbalstu iedzīvotājiem! Šie cilvēki saņems jauno pabalstu no Janvāra līdz Aprīlim!

0 comments

Lai arī iepriekš tika paziņots par dažādiem jaunumiem, kuri saistīti ar jaunu pabalsta izveidi, šoreiz runa iet vairāk tieši par neaizsargātāo cilvēku pusi jeb par tiem, kuriem šī naudiņa ir vajadzīga visvairāk. Saistībā ar šo situāciju jau iepriekš tika paziņots, ka naudas atbalsts tiks avēlēts, taču neviens nezināja, cik liela patiesībā būs šī summa, vieni teica, ka tie būs 200 Eiro, citi savukārt izteicās, ka varbūt 500 Eiro, tomēr realitātē esošā situācija ir krietni savādāka tāpēc laiks ķerties pie paša galvenā un izvērtēt, kas attiecīgi notiks tālāk.

Jau ticis paziņots, ka valdība ir vienojusies, ka atbalsts tiks sniegts kopumā četrus mēnešus, sākot no 2022. gada janvāra līdz pat šī gada Aprīliem (ieskaitot), lai gan arī atsevišķi atbalstu veidi, piemēram dzīvokļa pabalsti tiks izsniegti līdz pat 2022. gada beigām un tās ir fantastiskas ziņas tiem, kuriem šī reālā situācija ir nokaitējusi tik tālu, ka naudiņas ir ļoti maz vai nav fandrīz vispār. Tomēr laiks ķerties arī pie pensionāriem, jo tieši viņiem ir svarīgs atbalsta punkts.

Lai arī iepriekš Pensionāru federācija paziņoja, ka pensioāriem vajag obligātu atbalstu vismaz 200 Eiro apmērā, reālā situācija ir kļuvusi pavisam savādāka, jo šajā gadījumā ir jāņem vērā, ka tieši pensionāriem ir nepieciešams lielāks atbalsts dēļ milzīgajiem elektrības rēķiniem un dzīvošanai, jo viss ir palicis krietni dārgāks nekā tas bija pirms mēneša un diviem. Līdz ar to valdības vienojusies par konkrētas naudas piešķiršanu senioriem.

Šis atbalsta punkts ir nolikts kā 80 Eiro kopumā, jeb katru mēnesi 20 Eiro, tas gan vairāk ticis prezentēts kā naudas atbalsts, lai varētu nomaksāt elektrības pieaugošos rēķinus, tomēr mūsu situācijā jāņem vērā, ka cenas aug ne tikai tam, bet arī pārtikai un ikdienas sadzīvei, kā arī degvielai, tāpēc nav jābrīnās, kā pensionāri un senioeri vispār spēj ar šo visu tikt galā.

Savukārt ģimenēm ar bērniem šis atbalsts četrus mēnešus būs 50 Eiro apmērā jeb kopumā 200 Eiro, lai varētu palīdzēt jauniešiem un ģimenēm stabili nostāties uz kājām.

 • Fantastiskas ziņas

  0 894

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3058

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9407

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 560

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25161

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV