Paziņots cik milzīgas naudas summas pērn nopelnījis Kariņš būdams premjera amatā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Paziņots cik milzīgas naudas summas pērn nopelnījis Kariņš būdams premjera amatā

0 comments

Pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt dažādus izteikumus par mūsu premjeru Krišjāni Kariņu, kuram ir milzīga loma mūsu dzīvē, jo viņa lēmumi ietekmē ari mūsu ikdienu. Tāpēc ļoti svarīgi ņemt vērā un atcerēties, ka uz viņa pleciem balstas liela atbildība un katrs lēmums jāpieņem kārtīgi piedomājot par to vai tas nesīs labumu, vai tieši pretēji – pasliktinās situāciju.

Pavisam nesen internetā parādījusies informācija par to, cik tad Premjers Krišjānis Kariņš (JV) par šo ministru prezidenta amatu 2020. gadā īsti nopelnījis. Cilvēki tik tiešām ir vairāk nekā pārsteigti uzzinot lielo naudas summu, jo mēnesī sanāk vairāk nekā iespaidīgs cipars, un kurš gan to būtu domājis, ka tā arī tiešām ir.

Kā norāda Krišjāņa Kariņa (JV) 2020. gada valsts amatpersonas deklarācija, tad par strādājot par ministru prezidentu pērnā gadā kopumā nopelnījis 73 158 Eiro un pamatīgi klāt audzējis savus jau tā lielos uzkrājumus. Mēneša griezumā alga sanāk aptuveni 6100 Eiro, kas ir ļoti iespaidīgi.

Interesanti gan vēl ir tas, kas salīdzinot ar 2019. gadu Krišjānis savā algā no Ministru kabineta saņēma aptuveni 66 000 Eiro, savukārt vēl no Eiropas Parlamenta aptuveni 47 000 Eiro. Līdz ar to kopējā summa sastāda 113 000 Eiro. Vai nav iespaidīgi? Tomēr, kā izrādās, tas nemaz vēl nav pat viss!

Jāpiebilst, ka Kariņš premjera amatā stājās jau no 2019. gada Janvāra beigās. Interesanti gan vel ir tas, ka viņa uzkrājumi ir arī dažādās finanšu iestādēs. Pērnā gada izskaņā tie sasnieguši 109 350 Eiro un 297 035 Amerikas Saviento Valstu dolārus, kas ir tik tiešām iespaidīgi un lieli uzkrājumi.

Ja salīdzina, tad vēl pirms gada viņa uzkrajumi bija ap 103 000 Eiro un aptuveni ap 203 000 ASV dolāriem. Pie tam lielākie uzkrājumi politiķim ir tieši “Morgan Stanley” pensiju fondā, kas ir labi zināms un atpazīstams brends. Viņa īpašumā ir astoņu ASV uzņēmumu akcijas, kuru galvenā nominālvertība ir ap 16 000 ASV dolāru.

Viņam pieder daļa īpašums Rīgā un īpasums Ainažos, kā arī 2013. gadā ražota automašīna Toyota Yaris Hybrid ar kuru viņš regulāri braucot.

Avots

 • Šomēnes liela

  0 648

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 713

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1489

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 990

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 857

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV