Paziņots cik lētas patiesībā preces būs "LIDL" veikalos Latvijā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Paziņots cik lētas patiesībā preces būs “LIDL” veikalos Latvijā!

0 comments

Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki “Lidl” veikali, kuri pašlaik gaida savu īsto brīdi un kāru, lai varētu vērt vaļā durvis visiem cilvēkiem un kā izrādās, tad ilgi nemaz vairs neesot jāgaida. Kā izradās “Lidl” veikali Latvijā tik tiešām gaida savu kārtu, lai veikali pilnībā tiktu atvērti ikvienam Latvijas pircējam. Viens no zināmākajiem atrodas Imantā, kur neskaitamu gadu garumā bijuši veikali, kas tur mainījušies neskaitāmas reizes, taču tagad tam pienācis gals.

Interesanti ir tas, ka liela daļa cilvēku joprojām domā, ka “Lidl” veikalu ienkāšana Latvijas tirgū nebūšot nekas īpaši nozīmīgs, jo cenas visticamāk būs līdzīgas, kā tas ir “Maxima” vai “Rimi” lielveikalos. Tomēr vai tā tiešām ir, vai tas ir tikai cilvēku uzskats un domas?

Savukārt tie cilvēki, kuri dzīvo salīdzinoši tuvu Lietuvas robežas, biežāk izvēlas doties tieši uz “Lidl” Lietuvā. Tas esot tāpēc, ka tur cenas ir vienkārši izdevīgākas un labākas nekā esošajos veikalos, kur bieži vien pat nevarot dabūt visu, kas nepieciešams. Tieši šī iemesla dēļ esošie cilvēki runā, ka “Lidl” veikala cenas Latvijā būšot krietni zemākas par citiem veikaliem.

Tam esot vairāki iemesli. Viens no tiem, ka pats “Lidl” vienmēr un visos laikos sevi ir prezentējis kā zemo cenu līderi un tāpēc nav itin nekāda pamata domā, ka cenas būs tieši tādas pašas, kā jau esošajos veikalos. Tomēr pats svarīgākais jautājums ir par to, kādas tad ir gaidāmas šīs gala cenas?

Tieši tāpat, kā Lietuvā, Latvijas maizes cenas solās būt ļoti lētas. Par piemēru varam ņemt maizes kukuļa cena, kuru var nopirkt par nieka 19 Eiro centiem. Latvijā vidēji maize sāk maksāt no 40 eiro centiem uz augšu, kas ir krietni dārgāk, nekā “Lidl” veikalā Lietuvā.

Arī līdzīga situācija varētu būt par pienu, kur litra cena ir ap 60 eiro centiem litrā. Latvijā piens gan ir nedaudz dārgāk un ja vien nav uz akciju tad piens litrā vienmēr bijis ap vienu eiro. Arī olu cenas ir krietni, krietni lētākas.

Ja runa iet par gaļu, tad “Lidl” veikalos gaļa varētu būt krietni lētāka, it īpaši tajās dienās, kad norisinās akcijas. Šādās akcijas dienās no veikalu plauktiem Lietuvā tiek izķerts viss plaukts līz pat pēdējam un nav jau ko tur brīnīties, “Lidl” politika ir pārdot tieši vairumā, līdz ar to lētāk.

 • Šomēnes liela

  0 721

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 735

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1536

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 1002

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 862

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV