Paziņota ļoti Steidzama informācija visiem iedzīvotājiem, kuriem steigšus jānoformē jauna pase vai ID! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Paziņota ļoti Steidzama informācija visiem iedzīvotājiem, kuriem steigšus jānoformē jauna pase vai ID!

0 comments

Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvaldes 27 nodaļas beidzot atsākts klientu apkalpošanu dzīvajā rindā, kas nav noticis jau ļoti sen. Līdz ar to beidzot tikušas pavēstītas būtiskas lietas, kuras noteikti vajadzēs ņemt vērā, zinot patreizējo situāciju, cik ļoti grūti ir tikt uz nodaļu pēc jaunas pases vai ID kartes, tāpēc laiks to visu aplūkot skaidrāk un saprotamāk!

Svarīgi gan atcerēties to, ka iedzīvotājiem ļoti labi jāapzinās, ka atnākot uz nodaļu vajag ņemt līdzi savus vecos dokumentus, lai varētu uztaisīt jaunus. Līdz ar to, tas palīdzēs iztikt bez muļķīgiem pārpratumiem un diskusijām. Konkrētie dokumenti tālā būs jādod esošās pārvaldes dienesta strādājošajiem. Rindas kārtībā būs iespējams noformēt tikai pasi vai elektronisko ID karti, kas patreiz cilvēkiem ir pats svarīgākais iemesls. Taču arī šobrīd ir svarīgi atcerēties, ka uzturēšanās atļaujai noteikti vajadzēs veikt iepriekšēju pierakstu un tas nekur nav pazudis, taču pašiem iedzīvotājiem ir jārēķinās ar vēl pāris ļoti konkrētām situācijām un noteikumiem!

Līdz ar to, patreizējā situācijā klienti uzreiz automātiski tiks apkalpoti pēc tāda tipa secības, pēc kādas ieradīsies telpu iekšpusē, lai nenotiktu nekādi pārpratumi, jo iepriekš tas bieži tika novērts. Pašlaik gan attiecībā uz konkrēto pakalpojumu saņemšanu vajadzēs uzgaidīt krietni ilgāk nekā iepriekš, jo viss notiks rindas kārtībā un patreizējā situācijā ir ļoti liela noslodze. Neaizmirsīsim par konkrēto situāciju nodaļās, kura ir izveidojusies dēļ Ukrainas notiekošā, jeb bēgļiem, kuri ierodas Latvijā.

Par acīmredzamu un ļoti vienkāršu piemēru varam minēt Rīgas nodaļās dienas iesākumā klientiem tiks izsniegts konkrētu numuriņu skaits pēc kuriem attiecīgi tad arī apkalpos visus sanākušos, bet reģionālajās nodaļās numuriņi tiks doti tikai pakāpeniski dienas laikam ejot. Siguldas filiālē turpinās klientus apkalpot, kas iepriekš būs pierakstījušies rindā, bet Līvānos tikai pēc obligāta iepriekšējā pieraksta, ko noteikti vajadzētu ņemt vēra, lai neveidotos muļķīgas situācijas.

Pie tam šobrīd jāņem vērā, ka paralēli apkalpošanai rindas veida kārtībā turpināsies ar konkrēto pakalpojumu saņemšanas secība pēc iepriekšējā pieraksta, kas nekur nav pazudis. Jāņem gan vērā, ka rindas ir tiešām garas un noteikti ir jāapzinās, ka rindās var gaidīt tik tiešām ilgu laiku.

 • Fantastiskas ziņas

  0 971

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3061

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9412

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 562

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25162

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV