Pavļuts šodien satricina visu nāciju! Viņš paziņojis, ko tādu - kas pilnībā mainīs iedzīvotāju ikdienu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts šodien satricina visu nāciju! Viņš paziņojis, ko tādu – kas pilnībā mainīs iedzīvotāju ikdienu!

0 comments

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) šodien pilnībā satricinājis visu nāciju, jo plānotajā kaolīcijas sanāksmē ir aicinājis skatīt jautājumu par krietni stingrāku drošības pasākumu ieviešanu, liecina arī politiķa ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter, kur ar pausto visticamāk lepojas. Tomēr šī brīža situācija nav labvēlīga daudziem iedzīvotājiem, īpaši tiem, kuri vēl nemaz nav pat potējušies, jo viņiem visa šī brīža situācija var sākt kļūt par īstu murgu.

Viņš vien norāda to, ka esošā situācija ļoti strauji turpina pasliktināties un tas vairs neesot normāli. Piektdien hospitalizēto skaits pārsniedza 500, bet šodien tas ir jau 585 un noteikti tikai turpinās palielināties. “Es esmu saziņā ar premjeru, lūdzu šodien koalīcijas sanāksmē skatīt jautājumu par daudz stingrāku drošības pasākumu ieviešanu,” izteicās Pavļuts.

Viņš pavisam stingri uzsver, ka ir pilnībā jāaptur nevakcinēto cilvēku saslimšana, ar ekspertiem un Krīzes vadības padomas sekretariātu sagatavojot pasākumu kopumu lēmuma specifiskajai pieņemšanai, tajā starpā, jāvērtā ārkārtas situācijas nepieciesams. Tāpat esot maksimāli jādomā par darbu attālināti un pakalpojumu nodrošināšanu klātienē, tikai “zaļajā” režīmā, savādākā gadījumā viss kļūs pavisam kritiski.

“Ir jāpastiprina drošības prasības izglītības un citās jomās, kamēr slimnīcas gatavojas drūmākajam scenārijam. Prasību ieviešanu vairs vienkārši nevar atlikt, tā ir novēlota politikas neizlēmības, baiļu no protestiem un nozaru interešu dēļ,” pavisam pārliecināti izsakās Pavļuts. Pēc viņa paziņotā gan plašākus komentārus par iespējamiem drošības pasākumiem Veselības ministrija vēl neesot sniegusi.

Savukārt Pavļuta politisko spēku pārstāvošā iekšlietu ministre Marija Golubeva Tviterī ir paziņojusi, ka iekšlietu dienesti atbalstīs visus nepieciešamos pasākumus, lai tikai mazinātu vīrusa izplatību valsts teritorijā, jo situācija tik tiešām ir kļuvusi teju vai kritiska.

Organizācijas ar bažām atzīmēja, ka sabiedrības veselības aprūpes sistēma šobrīd saskaras ar lieliem sastrēgumiem un patiesu sabrukumu. Ārsti norādīja, ka, ja tuvākajās dienās netiks pieņemti steidzami un radikāli lēmumi, tas ir tikai dažu nedēļu jautājums, kas pārsniedz veselības aprūpes sistēmas iespējas, līdz ar to – nav vairs jādomā, kas var notikt tālāk.

Starpresoru koordinācijas centra (PKC) koordinētā akadēmiskās vides ekspertu grupa arī aicināja Ministru kabinetu (MK) pēc iespējas ātrāk izstrādāt stingru pasākumu kopumu, lai ierobežotu vīrusa izplatību, jo tas viss ir aizgājis tik ļoti tālu, ka ir pēdejais brīdis, lai kaut ko varētu mainīt, pretējā gadījumā tas var beigties pavisam kritiski.

Avots

 • Kariņš nāk

  0 2114

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5857

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2958

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV