Pavļuts pavisam negaidīti paziņo ļoti nepatīkamu ziņu par Sertifikāta termiņiem! Atklājušās noklusētas lietas! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts pavisam negaidīti paziņo ļoti nepatīkamu ziņu par Sertifikāta termiņiem! Atklājušās noklusētas lietas!

0 comments

Jau no esošā brīža ik pa laikam cilvēki paspējuši izteikties par to, kā tad tur īsti būs ar to iegūto sertifikātu, par kuru nācās tik ļoti steidzīgi potēties, taču precīzu detaļu vēl nebija zināms. Šī iemesla dēļ ir jau cilvēki, kuri raizējas par to, cik ātru vai vēlu šis termiņš beigsies un vai vispār būs nepieciešams. Tieši cilvēku pamatotās ziņkārības dēļ Pavļuts beidzot nācis klajā ar jaunumiem, ko vajadzēja izdarīt jau krietni ātrāk. Savādāk sanāk, ka tie cilvēki, kuri potējās pirmie, nemaz nezina kāds ir termiņš un kas vispār tur notiek tālāk. 

Tagad ļoti svarīgi ir tas, vai sertifikāta termiņš vispār tiks noteikts Latvijā kopumā, tieši šī iemesla dēļ uztraucas liela daļa cilvēku, kuri vakcinējušies jau labu laiku atpakaļ, tomēr nezina, kas īsti sekos tālāk un vai sertifikāti var ņemt un tā vienkārši beigties. Uz šo jautājumu atbilde nākusi TV24 “Uz Līnijas.” Šeit konkrētos viedokļus un atbildes sniedza Veselības ministrs Daniels Pavļutas un viņaprāt tas noteikti jāzina ikvienam.

Pavļuts skaidri un pavisam nepārprotami atbildēja uz šo jautājumu : “Nē! Latvija nedomā spert šādu soli. Atsevišķas Eiropas Savienības dalībvalstis nezin kāpēc vēl nav izdarījušas. Un kā tapis zināms, tad vairākums ES dalībvalstu to nemaz netaisās darīt, vismaz ne tuvakajā laikā.” Pavļuts gan vēl piebilda, ka par šo kokrēto jautājumu šobrīd noteikti nav pamata satraukties. Viņš arī mēģināja komentēt sabiedrības viedokli par to vai sertifikācijas sistēma darbojas tikai vienu gadu, taču tas nemaz neatbilst patreizējai siutācijai, jo viss ir krietni savādāk.

Internetā noteikti jau būsiet dzirdējuši jautājumu par to, kas tad būs pēc gada? Pavļuts izteicās, ja ES likums ir pieņemts jau gadu, bet idejas tur rakstītajā var arī krietni paplašināt. Viņš skaidroja, ka patreizējā situācijā un nepieciešamības gadījumā tas loģiski, ka tiks pagarināts.

Tomēr cilvēkiem noteikti nav pamata bažīties, ka sertifikāta derīguma termiņš varētu tā vienkārši beigties vai pārstāt darboties. Atliek vien tikai skatīties, kā esošā situācija risināsies tālākā nākotnē un tieši tad jau varēsim par to visu spriest tālāk.

Avots

 • Beidzot atklāts,

  0 1283

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 4032

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12901

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14184

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8732

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV