Pavļuts parakstījis rīkojumu par visu iedzīotāju vakcināciju Latvijā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts parakstījis rīkojumu par visu iedzīotāju vakcināciju Latvijā!

0 comments

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) ir parakstījis rīkojumu par visu iedzīvotāju vakcinācijas sākšanu no 3.maija, žurnālistiem pavēstīja politiķis.

Tādējādi no 3.maija cilvēki varēs apmeklēt interneta mājaslapu “manavakcina.lv” vai zvanīt pa tālruni 8989 un pieteikties vakcīnai. Attiecīgi, no 3.maija jebkuram iedzīvotājam no 18 gadu vecuma būs iespēja pieteikties uz attiecīgo brīvo vietu minētajās platformās.

Vienlaikus joprojām tiks saglabāts princips par cilvēku, kuri ir augstākās riska grupās, prioritāru vakcināciju, “ciktāl to būs iespējams vakcinētājiem izdarīt”, skaidroja Pavļuts.

Vakcinācijas projekta vadītāja Eva Juhņēviča Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “Šodienas jautājums” atzina, ka teorētiski no 3.maija, kad tiks sākta visu iedzīvotāju vakcinācija bez prioritāro grupu dalījuma, senioriem un hroniskajiem slimniekiem tikt pie potes būs vienlīdz lielas izredzes kā jebkuram citam cilvēkam.

Tomēr ģimenes ārsti esot aicināti rast iespēju šādus cilvēkus vakcinēt prioritāri. Tiekot arī meklēts risinājums, kādā veidā dot iespēju ātrāk pie potes tikt līdzšinējo prioritāri vakcinējamo grupu pārstāvjiem, īpaši senioriem un hroniskajiem slimniekiem. Šim nolūkam varētu, piemēram, ieviest papildu rindu vai kādu “paralēlu plūsmu”, pieļāva Juhņēviča, solot meklēt risinājumus.

Veselības ministrs pēc valdības sēdes atzīmēja, ka tās personas, kas iepriekš pauda savu vēlmi vakcinēties, saskaņā ar Pavļuta rīkojumu varēs “vakcinēt atbilstoši pārpalikumiem pēc iepriekšējiem lēmumiem par brīvo rindu”, tādējādi sniedzot iespēju šīm personām vakcinēties ātrāk nekā citiem.

Juhņēviča LTV atzina, ka vēl tiek domāts, kādas priekšrocības sniegt tiem vairāk nekā 50 000 cilvēku, kuri kā pirmie jau februārī pieteicās potei. “Mēs šobrīd strādājam pie risinājuma, kā šiem cilvēkiem tomēr dot priekšrocību pieteikties ātrāk nekā visiem pārējiem, un par to mēs ziņosim, visticamāk, rītdien,” solīja Juhņēviča.

Jau vēstīts, ka Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekts šobrīd aicina prioritāro grupu iedzīvotājus aktīvāk izvēlēties vakcinācijas vietu un laiku vietnē “manavakcina.lv” vai pa tālruni 8989.

Ņemot vērā, ka jau nākošajā nedēļā, 3.maijā, sākas visu iedzīvotāju vakcinācija, prioritāro grupu iedzīvotāji tiek aicināti nekavējoties izmantot iespēju pieteikties vakcīnas saņemšanai konkrētā vietā un laikā.

Avots

 • Šomēnes liela

  0 627

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 708

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1474

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 985

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 857

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV