Pavļuts nikni izsakās : "Mēs Jūs jau brīdinām!" Izsakās par to, lai cilvēki gatavojas jauniem ierobežojumiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts nikni izsakās : “Mēs Jūs jau brīdinām!” Izsakās par to, lai cilvēki gatavojas jauniem ierobežojumiem

0 comments

Esošā saslimstība joprojām ir ļoti augsta un patreizējais pieaugums krelējas ar valdības iepriekš ieviestajiem drošības pasākumiem, kā arī ierobežojumu atvieglojumiem, tā valdības sēdē izteicās Latvijas veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

“Mēs jūs brīdinājām, ka saslimstība pārstās samazināties, ja mēs spersim soļus pasākumu mīkstināšanas virzienā,” sacīja ministrs. Viņš tostarp pauda nostāju, ka tajās valstīs, kur tiek mīkstināti drošības pasākumi un ierobežojumi, ir tendence parādīties saslimstības kāpumam.

“Mēs esam vairākos piegājienos mazinājuši ierobežojumus, esam atvēruši teju visus veikalus, mēs esam brīdinājuši neskaitāmas reizes, tostarp eksperti runājuši, ka papildu galamērķi, papildu aktivitātes izraisa papildu kustību,” argumentēja Pavļuts.

Jau iepriekš tika ziņots, ka turpinot monitorēt saslimstību, atkārtoti ticis novērts tā pieaugums par veseliem 6,4% salīzinot ar to, kā tas bija ar iepriekšējos nedēļu. Par veseliem 22% pieaugums salīdzinot ar mēneša sākumu, tā aģentūrai LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centres (SPKC).

Pavļuts acīmredzami norādijis, ka šāda situācija vienkārši nav pieļaujama un lietas labā esot kaut kas jādara, savādāk, tas vienkārši jau vairs normāli. Citas valstis jau sen ir brīvas un dzīve atgriežas iepriekšējās sliedēs, taču pašlaiks uz to vēl ir ļoti grūti skatīties jo nav zināms, kas tagad sekos tālāk, it īpaši pēc šāda tipa pavērsiniem.

Pēc Pavļuta izteikumiem skaidri var noprast, ka atkal visticamāk tiks ieslēgti jauni ierobežojumi un tālāk pētot situāciju izskatās, ka šāda veida situācija Latvijā turpināsies vēl ilgi, jo nekas labs nenotiek, viss notiek uz riņķi neskaitāmas reizes un galu galā ar to viss atkal beigas, ka sākas no jauna liekot mocīties cilvēkiem, kuriem jau tā šajā situācijā ir acīmredzami grūti.

Avots

 • Šomēnes liela

  0 603

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 702

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1470

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 984

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 855

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV