Pavļuts negaidīti paziņo pavisam nepatīkamu vēsti par Sertifikāta termiņiem! Atklājas noklusētas lietas! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts negaidīti paziņo pavisam nepatīkamu vēsti par Sertifikāta termiņiem! Atklājas noklusētas lietas!

0 comments

No šī brīža jau tik tiešām labu laiku iepriekš cilvēki paspējuši izteikties par to, kā tad īsti būs ar iegūto sertifikātu par kuru nācās potēties un tā termiņiem nemaz tā īsti nekas nav zināms. Šī iemesla dēļ cilvēki raizējas cik ātri vai vēlu šis termiņš beigsis un vai vispār būs nepieciešams. Un tieši cilvēku ziņkārības dēļ, jo svarīgi tas ir mums visiem Pavļuts nāca klajā ar paziņojumu, ko liela daļa jau vēlējās dzirdēt labu laiku atpakaļ. Pretējā gadījumā sanāk, ka tie cilvēki, kuri potējās paši pirmie nezina kāds ir termiņš un paliek tramīgi kā tas tur īsti būs. Šī iemesla dēļ Pavļuts beidzot skaidro, kas notiks tālāk ar šiem termiņiem.

Šobrīd ļoti svarīgi ir tas, vai sertifikāta derīguma termiņš tiks noteikts Latvijā kopumā, tāpēc par to uztraucas lielākā daļa cilvēku, kuri vakcinējušies jau ilgāku laiku un nav sagaidījusi atbildi par to ,kas ar šiem sertifikātiem notiks tālāk. Atbilde šobrīd ir TV24 “Uz Līnijās”. Konkrētus viedokļus un atbildes sniedza pats veselības ministrs Daniels Pavļuts, kurš, viņaprāt, tiešām jāzina katram.

Daniels Pavļuts uz šo jautājumu atbildēja ļoti skaidri un nepārprotami: “Nē! Latvija nedomā spert šādu soli. Atsevišķas ES dalībvalstis to nez kāpēc  nav izdarījušas. Un, kā zināms lielākais vairākums  ES dalībvalstu to nemaz netaisās darīt, vismaz ne pagaidām.» Pavļuts vien piebilda, ka par šo konkrēto jautājumu šobrīd nav pamata satraukumam. Viņš arī mēģināja komentēt sabiedrības viedokli, ka sertifikācijas sistēma darbojas tikai vienu gadu, tomēr tas nemaz neatbilst patreizējai situāciaji un ir krietni savādāk.

Internetā noteikti dzirdēsiet daudz jautājumu, kas būs pēc gada? Pavļuts sacīja: “Jā, ES likums ir pieņemts jau gadu, bet idejas tur rakstītajā tekstā var arī paplašināt.” Pavļuts skaidroja: “Pašreizējā domāšana ir tāda, ka nepieciešamības gadījumā to pagarinās.

Taču cilvēkiem nav pamata bažām, ka sertifikāta derīguma termiņš var beigties vai pārstāt darboties.” Jāskatās, kāda būs kopējā situācija tālākā nākotnē, un tad mēs varēsim par visu spriest tālāk.

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4358

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2302

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5420

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV