Pavļuts negaidīti paziņo ļoti nepatīkamu ziņu par Sertifikāta termiņiem! Atklājušās pavisam noklusētas lietas! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts negaidīti paziņo ļoti nepatīkamu ziņu par Sertifikāta termiņiem! Atklājušās pavisam noklusētas lietas!

0 comments

Jau labu laiciņu iepriekš neskaitāmi cilvēki izteicās par to, kā tad tur īsti beigās būs ar iegūto sertifikātu, par kuru tik ļoti nācās skriet un vakcinēties, nemaz nerunājot par to, cik ātri vai vēlu īstenībā viņš beigsies. Tomēr šajā situācijā liela daļa jau iepriekš uztraucās, ka šīs potes visticamāk vajadzēs pagarināt ar vēl kādu nākamo poti. Ilgi vairs nebija jāgaida līdz patiesības brīdim, kad klajā nu ir nācis arī pats Pavļuts, kurš šobrīd skaidro visu notiekošo situācijun un par to, kas drīzumā būs sagaidāms.

Tieši šobrīd pats būtiskākais ir tas, vai Latvijā kopumā vispār tiks noteikts sertifikāta termiņš, un kāpēc tad liela daļa uztraucas, jo vakcinējušies jau pirms ilga laika un vēl nemaz nezina, kas īsti notiks tālāk nākotnē. Patreizējā atbilde ir meklējama TV24 raidījumā ar nosaukumu “Uz Līnijas.” Salīdzinoši smalkus un konkrētus viedokļus, kā arī atbildes sniedza veselības Ministrs Daniels Pavļuts un tieši pēc viņa ieskatiem, tas noteikti ir jāzina ikvienam no mums!

Pavļuts uz šiem jautājumiem atbildēja pavisam skaidri un gaiši! “Nē! Latvija nedomā spert šādu soli! Atseviškas Eiropas Savienības dalībvalstis sev zināmu iemeslu dēļ to nedara un Latvija pašlaik arī! Un kā zināms pašlaik uztraukumam nav absalūti neāda pamata!”, Pavļuts pēc sarunas norādīja, ka patreiz tik tiešām par to nebūtu jāuztraucas tomēr nepaiet ne brīdis, kad visa situācija ir pilnīgi savādāka viņa teiktajam un lūk kādēļ!

Pašlaik jau ir paziņoti vairāki noteikumi, kas attiecas uz tieši to, ka būs sertifikāta termiņi un pašlaik iet runa par to, cik ilgi būs šie termiņi, tāpat cilvēkiem vajadzēs doties pēc baltsvakcīnas, jo pašlaik apkārt mutējas bīstamais vīrusa paveids, kas situāciju var padarīt vēl sliktāku.

Šobrīd noteikti jāatceras tas, ka viens pateiktais vakar, jau nebūs derīgs šodien, jo informācija mainās teju visu laiku un ja iepriekš pateica, ka nav jāuztraucas, tad rīt visticamāk par to jau nāksies uztraukties, spriežot pēc šī brīža esošās situācijas.

Avots

 • Tiek paziņots,

  0 8150

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 893

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV