Pavļuts nāk klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu un atklāj, kas cilvēkus sagaida jau tuvākajā nākotnē! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts nāk klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu un atklāj, kas cilvēkus sagaida jau tuvākajā nākotnē!

0 comments

Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņoja, ka valdība negrasās būtiski mīkstināt esošā vīrusa ierobežojumus, esošais datums līdz kuram noteikti netiks mīkstināti ierobežojumi, pašlaik ir nosprausts tieši 6. decembris. Tomēr pats svarīgākais ir tas, kas mūs sagaida turpmāk un tuvākajā nākotnē, jo cilvēki īsti nezina, kas tad sekos tālāk, kad, piemēram, tiks sasniegi 75% vakcinēto, tas ir jautājums, ko gaida tiešām daudzi.

Viņš atzina, ka situācija Latvijā saistībā ar vīrusa pandēmiju uzlabojas, pašlaik tiešām uzlabojas visi būtiskie parametri. Tajā pašā laikā ievērojami samazinājies jaunu saslimšanas gadījumu skaits, kas ir pats svarīgākais noteikums, kas attiecināms pret visu šī brīža pendēmiju un situāciju kopumā. “Kad mēs ieviesām lokdaunu, 14 dienu vīrusa salimstība bija 1463 [uz 100 000 cilvēku], bet šodien mēs sasniedzam 750. Faktiski samazinājums joprojām turpinās,” skaidroja politiķis.  Tomēr jāņem vērā, ka joprojām ir Ir arī hospitalizēto, smagi slimo un mirušo vīrusa pacientu skaits.

Vienlaikus situācija ir trausla, jo vīrusa saslimšanas gadījumu skaits daudzās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs turpina strauji pieaugt, saslimstības pieaugumam Latvijā pārsniedzot šī rudens maksimumu. “Eiropas Savienības kopējais sniegums pieaug, un viss liecina, ka ziema būs ļoti grūta visā Eiropā un daudzās citās pasaules daļās,” sacīja Pavļuts. Līdz ar to turpmākās iespējamās norises tika apspriestas šodienas alianses padomes sēdē. Pēc Pavļuta teiktā, ir vairākas situācijas — no optimistiskākajām līdz pesimistiskākajām, jo ​​situācijas attīstība var būt ļoti dažāda atkarībā no vakcinācijas panākumiem, cilvēkiem un sociālajiem apstākļiem pirms svētkiem un svētku laikā.

“Šodien aliansē esam sasnieguši daudzus svarīgus pavērsienus. Pirmkārt, līdz 6.decembrim negrasāmies ieviest nekādus nozīmīgus, jaunus un iepriekš neapspriestus ērtību pasākumus. Mums rūpīgi jāizvērtē situācija,” uzsvēra ministrs. Ap 6. decembri antigēnu pašpārbaude var tikt plaši izmantota Latvijā un tiks nodrošināta valsts sektoram, tostarp skolām un interešu izglītībai. Turklāt ziemas epidemioloģiskās drošības risinājuma daļa būs baltā vakcinācija, lai novērstu jaunus gadījumus un hospitalizāciju. Pavļuts apgalvo, ka Latvijā to var lietot gandrīz ikviens, taču īpaši ieteicams augsta riska grupām un tiem, kas saņēmuši Johnson & Johnson vakcīnu.

Vienlaikus tiks spriests par to, vai pēc vakcinācijas kursa beigām būtu jānosaka cits termiņš pirmajai vakcinācijai. Ministrs sacīja, ka daži ārsti primāro vakcināciju veic piecus mēnešus pēc Astra Zeneca kursa pabeigšanas, nevis sešus mēnešus. Pavļuts piebilda: “Šobrīd nav pieņemti konkrēti lēmumi par kādu konkrētu pasāžu vai sapulču darba kārtību.” Taču valdība var vienoties par to, kā Ziemassvētku tirdziņš sadarbosies ar īpašiem drošības pasākumiem “zaļajā sistēmā”.

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4358

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2302

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5420

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV