Pavļuts nācis klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu pilnīgi visai tautai - Tas mainīs arī Tavu ikdienu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts nācis klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu pilnīgi visai tautai – Tas mainīs arī Tavu ikdienu!

0 comments

Kurš to būtu domājis, ka pēc tik milzīgas kļūdas, ko pieļāva Pavļuts, viņš joprojām atrodas šajā amatā un cilvēki ir neizpratnē, ka pēc tik milzu kļūdas nekas nemainās un to visu vada tas pats cilvēks. Kur tad ir garantija, ka viņs nekļūdīsies vēlreiz un pie daudz svarīgākām lietām? Izskatās, ka ar to viss nebeigsies, jo viņš ir nācis klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu.

Pieaugot saslimstībai ar koviidu, veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) ceturtdien Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “Šodienas jautājums” paziņoja, ka Ministru kabinets nākamnedēļ var apspriest stingrākus ierobežojumus attiecībā uz esošo un globālo situāciju, kas itin neko nepadara labāku.

Pēc ministra teiktā, agrāk, valdībā apspriežot, kā uzlabot drošību un vakcinācijas segumu, tā nolēma grozīt likumu, nevis Ministru kabineta noteikumus. Šoreiz tiks piedāvāts grozīt MK noteikumus. Pavļuts sacīja, ka tāpat kā daudzās profesijās ir nepieciešama vakcinācija pret dažādām slimībām, valdības Veselības ministrija ierosinās nodrošināt vakcināciju pret kovidu tām pašām profesiju grupām. Viņš sacīja, ka tas tiks apspriests nākamnedēļ, taču negarantē, ka galīgo lēmumu varēs pieņemt jau nākamajā nedēļā.

Vienlaikus ministrs norādīja, ka pašlaik nav skaidras prognozes, cik augstu sasniegs kovida vilnis, bet 1500 slimnīcā esošie pacienti būs zīme par “izsīkumu” slimnīcā.  Kā skaidroja Pavļuts, šobrīd Latvijā ir tādi saslimstības rādītāji kā pagājušā gada oktobrī un novembrī. Tomēr, ņemot vērā lielo nevakcinēto personu īpatsvaru, Delta epidēmija turpina palielināt slimnīcu intensīvās terapijas pacientu īpatsvaru. Nesen viņu daļa bija 12%, tagad-20%. Ministrs atzina, ka pieaug arī pieprasījums pēc skābekļa piegādes. Pagājušajā gadā tas bija vajadzīgs 30% pacientu, bet tagad-80% pacientu.

Pavluts norādīja, ka slimnīca plāno strādāt šādā situācijā, un slimnīcas spēja tikt galā ar bīstamiem vīrusiem ir labāka nekā pērn. Tāpat tika saņemti papildu 80 miljoni eiro, lai nodrošinātu slimnīcas darbību. Veselības ministrs prognozē, ka līdz septembra beigām slimnīcā varētu būt aptuveni 500 kovida pacientu, taču tiek lēsts, ka oktobrī viņu skaits var pieaugt par vairākiem simtiem. Kā iepriekš norādīja ministrs, slimnīcā būs 1500 sāpju robeža. Pagājušajā sezonā slimnīcā 1200 pacientu sasniedza šo “sāpju robežu”.

Avots

 • Kariņš paziņo

  0 4008

  Pašlaik ir nopietni jāņem vērā, ka jau ir stājušies spēkā specifiski noteikumi, kuri tos ie

  View more
 • Kariņš nāk

  0 4398

  Pašlaik Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzskata, ka nav šķēršļu, kas valdībai a

  View more
 • "Trešais vilnis

  0 1400

  Liela daļa no Jums pavisam noteikti jau zina par šī brīža situāciju un par to, ka tā itin nem

  View more
 • Latviju satricina

  0 10195

  Jāņem vērā, ka šī brīža situācija Latvijā jau tā nav iespaidīga un ar katru dienu tā tu

  View more
 • Ticis paziņots

  0 3361

  Visa šī kritiskā situācija slimnīcās ar koviida pacientu piepildījumu tik sasniegta ļoti āt

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV