Pavļuts jau atkal saniknojis visu tautu un nāk klajā ar paziņojumu, kas mainīs visu Tavu ikdienu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts jau atkal saniknojis visu tautu un nāk klajā ar paziņojumu, kas mainīs visu Tavu ikdienu!

0 comments

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (“Attīstība/Par!”) Intervijā norādīja, ka Veselības ministrija (EM) drīzumā sniegs valdībai modeli, lai apspriestu jaunus drošības pasākumus, lai novērstu esošās situācija vīrusa izplatību LTV raidījumā. Diemžēl, atliek piebilst to, ka Pavļuts nav atkāpies no sava amata, dēļ neizdarībām, kurās bija vainojams, tomēr tas liek domāt, kas gaidāms tālākā nākotnē, ja tika pieļauta tāda kļūda?

Vīrusa delta varianta dēļ arvien vairāk pacientu tiek ievietoti intensīvās terapijas nodaļā. Tie bija 10-12% pagājušajā sezonā un 20% šosezon. Ir arī vairāk pacientu, kuriem nepieciešams papildu skābeklis: agrāk viņi tika hospitalizēti par 30%, un tagad tie ir gandrīz 85%, sacīja ministrs.

Veselības ministrija (EM) prognozē, ka, pamatojoties uz pašreizējo vīrusa izplatību, septembra beigās slimnīcās tiks ārstēti 500 koviiida pacienti, bet oktobra sākumā-800 pacienti, un šie cipari var tikai turpināt pieaugt un tas norāda uz pavisam nepatīkamu scenāriju, ja tas tā turpināsies līdz pat decembrim.

Savukārt slimnīcās 1500 vīrusa pacienti būs pilnīgākā “sāpju robeža”, pēc kuras veselības aprūpes sistēma kļūs “pilnībā pārslogota”. Pavļuts atzīst, ka tas, vai Latvija pārsniegs šo robežu, nav atbilde, tomēr pēc šī brīža situācijas izskatās, ka situācija itin nemaz nav laba un tas var krietni mainīties jau tuvakajā laikā.

Viņš uzsvēra, ka drošības pasākumi vīrusa izplatības samazināšanai ir svarīgi arī slimnīcu noslodzes ziņā. “Neatkarīgi no tā, cik ļoti jums patīk par to runāt, valdība noteikti ļoti rūpīgi runā par šiem ierobežojumiem un drošības pasākumiem, un, protams, tam ir kaut kas saistīts ar to, ko mēs darīsim,” sacīja ministrs.

Viņš atsaucās uz Lietuvu, kas ievieš koviiida sertifikācijas prasības pakalpojumu sniegšanas vietām. Pavļuts norādīja, ka Latvijā līdzīgu diskusiju veidu nodrošina arī Veselības ministrija, un lēmums par drošības politiku jāpieņem pēc iespējas ātrāk.

“Pēc Veselības ministrijas domām, mums ir smagi jāstrādā, lai samazinātu vakcinēto un slimo cilvēku skaitu, pamatojoties uz drošiem apkalpošanas punktiem, dzeltenām zonām un sertifikātiem. Un tajās jomās, kur sertifikātu nevar pārbaudīt, protams, ir jāņem vērā papildu drošības pasākumi, ”sacīja veselības ministrs.

Dažādas ministrijas un komisijas šonedēļ iesniegs drošības pasākumu priekšlikumus, bet vēlāk operācijas vadības grupa formulēs konkrētus kopīgus priekšlikumus.

Avots

 • Kariņš paziņo

  0 4011

  Pašlaik ir nopietni jāņem vērā, ka jau ir stājušies spēkā specifiski noteikumi, kuri tos ie

  View more
 • Kariņš nāk

  0 4400

  Pašlaik Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzskata, ka nav šķēršļu, kas valdībai a

  View more
 • "Trešais vilnis

  0 1402

  Liela daļa no Jums pavisam noteikti jau zina par šī brīža situāciju un par to, ka tā itin nem

  View more
 • Latviju satricina

  0 10196

  Jāņem vērā, ka šī brīža situācija Latvijā jau tā nav iespaidīga un ar katru dienu tā tu

  View more
 • Ticis paziņots

  0 3361

  Visa šī kritiskā situācija slimnīcās ar koviida pacientu piepildījumu tik sasniegta ļoti āt

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV