Pavļuts beidzot publiski komentē izskanējušo informāciju par pilnīga Lokdauna ieviešanu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavļuts beidzot publiski komentē izskanējušo informāciju par pilnīga Lokdauna ieviešanu

0 comments

Patreizējā situācijā ir jāņem vērā, ka kopš pagājušā gada decembra sabiedrīas vidū ir izplatījušās teorijas par valdības pavisam nākamo soli, kas saistīta ar notiekošo situāciju tepat Latvijā. Tieši pēdējo dienu laikā internetā izplatījās video un tiekot teikts, ka pastāvot iespēja reālam Lokdaunam, taču ne visi tam piekrīt. Šoreiz Veselības ministrs Daniels Pavļuts šīs baumas ir komentējis sarunā ar Apollo.lv portālu.

Pavļuts skaidro norādīja to, ka valdība to vēl neesot apspriedusi. Viņš sacīja : “Eksperti šajā situācijā dosies uz valdību, lai izvēlētos piemērotāko variantu.” Pavļuts tik tiešam šaubījās, vai kāds patreizējos apstākļos nopietni sasaukts tāda līmeņa sanāksmi. Neskatoties uz to, izrādās, ka situācija nav tik vienkārši, tieši pretēji, jo daudziem cilvēkiem tas ir vairāk nekā bēdīgi.

Pats ministrs izteicās : “Šis noteikti ir ārkārtējs solis. Cīņai pret esošās situācija izplatību nav itin nekāda ekstremālāka soļa, kā “Lodauns.” Tomēr pašlaik par to nav nekādu nopietnu diskusiju.” Tāpat arī nav zināms, kas sekos tālāk, jo katru nedēļu lietas var mainīties dažādos virzienos. Tomēr ir zināms, ka ierobežojumi skaistumkopšanas nozarē, kā arī tirdzniecībā netiks pilnībā atcelti.

Konkrētajā gadījumā Pavļuts jau atteicās pieņemts skaidru spriedumu, viņš sacīja : “Es domāju, ka tas būs tik tiešām nepatīkami.” Pie tam pēdējo nedēļu laikā mūsu valdība ir veikusi daudzas un pretrunīgas darbības mētājoties no vienas puses oz otru. Šeit noteikti jābūt kādai konkrētai nepārtrauktības pakāpei.”

Viņš uzsvēra arī to, ka konkrētais un esošais saslimstības līmenis vēl itkā esot salīdzinoši stabils, bet tomēr ne gana labs. Veselības ministrs teica : “Salimstība joprojām ir ļoti augsta.” Šeit gan jāņem vērā tas, ka katrs pacients grauj ekonomiku, jo nav spējīgs doties uz darbu, nedz arī citas lietas. Mums ir jādara tik tiešām viss iespējamais, lai situāciju varētu uzlabot.

Tad, kad šīs konkrētas līknses sāks atkal celties uz augšu, mums vajadzēs darīt visus iespējamos pasākumus, lai līkni dabūtu lejā. Tieši pēc Pavļuta teiktā situācija sāks uzlaboties jeb iet uz dzīves labāko pusi, taču priekšā esot gan vēl loti daudz darba, lai konkrēto situāciju varētu uzlabot tik ļoti, lai dzīve atkal atgrieztos tajās sliedēs, kā tas bija pirms tam.

 • Šomēnes liela

  0 696

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 723

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1518

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 998

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 862

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV