Pavisam Labas ziņas iedzīvotājiem! Jau Tuvākajā laikā konkrēta iedzīvotāju daļa varētu saņemt 200 Eiro! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pavisam Labas ziņas iedzīvotājiem! Jau Tuvākajā laikā konkrēta iedzīvotāju daļa varētu saņemt 200 Eiro!

0 comments

Tieši šobrīd nav itin nekāds noslēpums, ka smagi iet ļoti daudziem un situācija paliek smagāka, teju vai ar katru dienu un tieši šajā saistībā iedzīvotājiem ir nepieciešams ļoti steidzīgs, efektīvs atbalsts, lai tikai spētu savilkt kopā savus galus un vienkārši “nenoslīkt” šajā situācijā, jo patreiz redzam aisberga mazāko daļu, jo priekšā ir vēl tik ļoti daudz un steidzīgi jādomā, kā viss turpmāk turpināsies. Šādu iemeslu dēļ jau ir izveidoti vairāki atbalsta mehānismi, lai kopumā varētu palīdzēt cilvēkiem ar daudz lielāku atdevi, nekā tas bija vēl iepriekš. Šoreiz jāpiebilst, ja iepriekšējie pasākumi lielākoties bija saistīti ar straujo elektrības cenas kāpumu, tad tagad runa iet jau par cita veida atbalstu.

Lielākoties tas ir tāpēc, ka tieši esošais periods ir saistīts ar milzīgo inflācijas pieaugumu, kurš nekādā veidā nemazinās un izskatās, ka arī nesamazināsies, pie tam vēl salīdzinoši ilgu laiku. Daudz dārgāks paliek ne tikai ēdiens un degviela, bet arī viss pārējais, jo daudzi to neredzam, līdz pēkšņi vajag iegadāties kādu preci, kura nu ir tik dārga, ka jādomā, vai vispār varam atļauties. Lielākoties tas skaidrojams, ka tas notiek globāli, jo galvenais faktors ir tieši degviela, kura tiek patērēta uz loģistikas pārvadājumiem, komerctransportu, lidmašīnām un visu pārējo. Tomēr šajā situācijā ir jāapzinās pašas svarīgākās lietas, lai gan tas nebūs patīkami.

Pašlaik augot tieši cenām un tā arī turpinoties, būs pilnīgi jaunas izmaiņās pensionāriem, kuriem esošās pensijas nemaz nav tik iespaidīgas un nav pārkāpušas mājsaimniecības slieksni ar zemākiem ienākumiem. Attiecīgi dēļ šīs situācijas, pensionāri varētu saņemt vienreizēju 200 Eiro atbalstu. Šajā saistībā Gatis Eglītis izteicās, ka ministrija jau ir nodrošinājusi partneriem vairākus atbalsta pasākumus, kas tālāk attiecīgi tiks novirzīti tiem, kam tas tiešām ir vajadzīgs, tomēr tas nav pats viss.

Dēļ šī iemesla, viņš ļoti skaidri un nepārprotami norādīja, ka pensionāriem, kuriem patreizējais pensijas lielums nemaz nepārsniedz maznodrošināto mājsaimniecības summas slieksni, ministrija varētu tiešām piešķirt 200 Eiro atbalsta summu, tomēr tas vēl nav gala kritērijs arī šajā ziņā.

Tādā veidā mājsaimniecībām ar salīdzinoši zemiem ienākumiem būs attiecīgajās situācijās ierobežojums. Pirmajai, kā arī vienīgajai personai mājsaimniecībā summa nevarēs būt lielāka par 436 Eiro, vai pašvaldības noteiktais, ja būs lielāks, savukārt pārējiem locekļiem konkrētajā mājsaimniecībā, nevares pārsniegt 305 Eiro uz personu. Šobrīd tas ir ļoti būtiski visiem, kas drīzumā grasās saņemt šo konkrētā tipa atbalstu!

 • Fantastiskas ziņas

  0 1094

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3065

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9415

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 565

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25163

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV