Pasaule Ir Šokā Ar Latvijas Paveikto! Latvieši Izgudro Zāles, Kas Pilnībā Iznīcina Vēzi. - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pasaule Ir Šokā Ar Latvijas Paveikto! Latvieši Izgudro Zāles, Kas Pilnībā Iznīcina Vēzi.

0 comments

Pāvels Arseņjans Organiskās sintēzes institūtā strādājis jau kopš deviņdesmitajiem gadiem un interese par vēža zāļu izstrādi viņam ienākusi prātā jau pēc pāris gadu strādāšanas institūtā. Tomēr visa sākums esot bijis mazliet savādāks, jo Pāvels esot vēlējies izstrādāt zāles, kuras būtu efektīvas pret krūts vēzi, tomēr laikam ejot, atklājās, ka šīs zāles lieliski sāka palīdzēt arī cita vēža paveidiem, tāpēc Pāvels turpināja zāles pilnveidot.

cccccz

Zālēs saturošie sārma elementi pilnībā var nomākt audzēja augšanu līdz pat visiem simts procentiem. Zāļu pamatā ir ķīmiskais elements selēns, kas cilvēkus organismam ir ļoti nepieciešams un svarīgs, taču atklājās ka selēns ir lielisks līdzeklis, lai varētu sākt cīnīties arī pret vēzi. Pats interesantākais ir tas, ka šīs zāles ir spējīgas pilnībā apturēt metastāzes veidošanos, kura ir galvenā problēma cīnoties ar šo smago slimību. Pašlaik pasaulē ir pieejamas metastāzes terapijas, taču šāda terapija maksā 30 000 Euro. Tomēr Latvijā izstrādātās zāles būs daudz lētākas un daudz efektīvākas.

Latvija ir ierindojusies stabilā pasaules vēža ārstniecības praksē, tomēr lai šādas zāles varētu ražot masveidā, vajadzēs vēl pāris gadus, jo ražot šīs zāles masveidā ir pavisam, kas cits, nekā tās pielietot un pētīt mazos apjomos, jo šādām zālēm vajag milzum daudz atļaujas un jāiet cauri simtiem papīru, lai tās būtu pasaulē oficiāli atzītas.

Lapas: 1 2

 • Šodien ticis

  0 1511

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24727

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 2001

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3862

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7781

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV