Onkologi sen mūs jau ir brīdinājuši! Nekavējoties pārtrauc lietot ēst šos pārtikas produktus, kuri izraisa vēzi! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Onkologi sen mūs jau ir brīdinājuši! Nekavējoties pārtrauc lietot ēst šos pārtikas produktus, kuri izraisa vēzi!

0 comments

Šis ir saraksts ar 8 sliktajiem ēdieniem, kas izraisa vēzi:
3. Kūpināta/marinēta pārtika.
Regulāri ēst šādu pārtiku nav labi. Gaļas kūpināšanas process atstāj toksīnus gaļā un tas ir neveselīgi. Arī, marinētā pārtika ir nitrāti, kas mainās līdz N-nitrozei un tas izraisa vēzi. Arī šie pārtikas produkti arī ir ķekars ar konservantiem. Tas ir par ilgu glabāšanas laiku. Pārsniedzot to, tas var kaitēt mūsu šūnām un izraisīt vēzi.

4.Baltie milti
Mūsdienās daudzi pārtikas produkti ir izgatavoti no šiem miltiem. Bet, rafinētos miltos ir pārāk daudz ogļhidrātu un tas ir neveselīgi. Pētījumi apgalvoja, ka sievietes, kas ēda daudz ogļhidrātus bija lielaks risku saslimt ar krūts vēzi un šādi milti ātrāk paaugstināja cukura līmeni asinīs. Nomainiet šos miltus uz kvinoju, pilngraudu kviešiem, miežiem un mandeļu miltiem.

5. hidrogenētās eļļas

Šī eļļa mainās uz indi kad tā ir apstrādes procesā. Tās ir no dārzeņiem, kas veic ilgāku dzīves laika saglabāšanu un viņiem ir omega 6 taukskābes, un arī trans tauki. Pat mazliet omega 6 var būt veselīgi, bet pārāk daudz  šīs skābes bojā šūnas un veselību. Tā visvairāk paaugstina risku saslimt ar ādas vēzi. Arī, trans tauki palielina risku kolorektālajam, krūts un prostatas vēzim. Aizstājiet tās ar kokosriekstu, palmu un olīvu eļļu.

6. Mikroviļņu popkorns
Šādos popkorna maisos ir ķīmiska perfluoroktānskābe? Tajā ir slikti toksīni. Daudzi pētījumi liecina, ka tas ir kaitīgs, un arī cilvēkiem, kuriem bija PFOA ekspozīcija bija lielākas iespejas nier un urīnpūšļa vēzim. Citā pētījumā teikts, ka šī ķīmiskā viela rada sieviešu neauglību. Diemžēl, šie popkorniem  ir ĢMO, piemēram propilgallāti.

7. Audzēti laši
Savvaļā un saimniecībās audzētiem lašiem ir daudz atšķirības. Pirmā atšķirība no saimniecībā audzēta , savvaļā auguši ir veselīgāki un izdevīgāki. Arī laši padara lielāku vēža risku. Zinātniskajā žurnalā ir veikts pētījums, kurā bija teikts, ka pārāk daudz laša ķīmiskās vielas izraisa vēzi. Dažas no vielam ir dzīvsudrabs, toksafēns, dioksīns, liesmas slāpētāji un pat polihlorbifenili.  Vismaz ievērojiet etiķetes uz lašiem un atcerēties, saimniecībā audzets  ir lētāks!

8. Kartupeļu čipsi
Šie cipsi ir izgatavoti ar ļoti augstu siltumu, tas rada akrilamīdus un kancerogēnus. Internacionālie žurnāli par Vēzi norāda, ka šie čipsu izraisa olnīcu, prostatas, krūts un gremošanas vezi. Mēs visi zinām, šīs mikroshēmas ir kaloriju slodzes, tauki un sāls,tie izraisa aptaukošanos, hipertensiju un augstu holesterīna līmeni.

Uztaisiet savus čipsus ar olīveļļu un labiem bioloģiskiem kartupeļiem. Arī mēģiniet cept ābolu un banānu čipsus!

Lapas: 1 2

 • Kāda ir

  0 4731

  Vērša gads (dzimis 1913. gadā, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009) Cilvēki, kas dzi

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 822

  Sestdien pirmajā dienas pusē daudz vēsāks gaiss ienāks tieši no Ziemeļu puses un gaisa temper

  View more
 • Liela daļa

  0 6740

  Par pārkāpto sodu, kas reāli tiks fiksēts ar visiem tehniskajiem līdzekļiem - Tas uzliek sodu

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23669

  Viņš turpināja stāstīt : "Ja iepriekš pirms laika Anastasija izjuta neizturamas galvassāpes u

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 24013

  Pašlaik sinoptiķi skaidri izsakās par to, ka nākamnedēļ Krievijas teritorijā pastiprināsies

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV