Onkologi sen mūs jau ir brīdinājuši! Nekavējoties pārtrauc lietot ēst šos pārtikas produktus, kuri izraisa vēzi! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Onkologi sen mūs jau ir brīdinājuši! Nekavējoties pārtrauc lietot ēst šos pārtikas produktus, kuri izraisa vēzi!

0 comments

Šis ir saraksts ar 8 sliktajiem ēdieniem, kas izraisa vēzi:
3. Kūpināta/marinēta pārtika.
Regulāri ēst šādu pārtiku nav labi. Gaļas kūpināšanas process atstāj toksīnus gaļā un tas ir neveselīgi. Arī, marinētā pārtika ir nitrāti, kas mainās līdz N-nitrozei un tas izraisa vēzi. Arī šie pārtikas produkti arī ir ķekars ar konservantiem. Tas ir par ilgu glabāšanas laiku. Pārsniedzot to, tas var kaitēt mūsu šūnām un izraisīt vēzi.

4.Baltie milti
Mūsdienās daudzi pārtikas produkti ir izgatavoti no šiem miltiem. Bet, rafinētos miltos ir pārāk daudz ogļhidrātu un tas ir neveselīgi. Pētījumi apgalvoja, ka sievietes, kas ēda daudz ogļhidrātus bija lielaks risku saslimt ar krūts vēzi un šādi milti ātrāk paaugstināja cukura līmeni asinīs. Nomainiet šos miltus uz kvinoju, pilngraudu kviešiem, miežiem un mandeļu miltiem.

5. hidrogenētās eļļas

Šī eļļa mainās uz indi kad tā ir apstrādes procesā. Tās ir no dārzeņiem, kas veic ilgāku dzīves laika saglabāšanu un viņiem ir omega 6 taukskābes, un arī trans tauki. Pat mazliet omega 6 var būt veselīgi, bet pārāk daudz  šīs skābes bojā šūnas un veselību. Tā visvairāk paaugstina risku saslimt ar ādas vēzi. Arī, trans tauki palielina risku kolorektālajam, krūts un prostatas vēzim. Aizstājiet tās ar kokosriekstu, palmu un olīvu eļļu.

6. Mikroviļņu popkorns
Šādos popkorna maisos ir ķīmiska perfluoroktānskābe? Tajā ir slikti toksīni. Daudzi pētījumi liecina, ka tas ir kaitīgs, un arī cilvēkiem, kuriem bija PFOA ekspozīcija bija lielākas iespejas nier un urīnpūšļa vēzim. Citā pētījumā teikts, ka šī ķīmiskā viela rada sieviešu neauglību. Diemžēl, šie popkorniem  ir ĢMO, piemēram propilgallāti.

7. Audzēti laši
Savvaļā un saimniecībās audzētiem lašiem ir daudz atšķirības. Pirmā atšķirība no saimniecībā audzēta , savvaļā auguši ir veselīgāki un izdevīgāki. Arī laši padara lielāku vēža risku. Zinātniskajā žurnalā ir veikts pētījums, kurā bija teikts, ka pārāk daudz laša ķīmiskās vielas izraisa vēzi. Dažas no vielam ir dzīvsudrabs, toksafēns, dioksīns, liesmas slāpētāji un pat polihlorbifenili.  Vismaz ievērojiet etiķetes uz lašiem un atcerēties, saimniecībā audzets  ir lētāks!

8. Kartupeļu čipsi
Šie cipsi ir izgatavoti ar ļoti augstu siltumu, tas rada akrilamīdus un kancerogēnus. Internacionālie žurnāli par Vēzi norāda, ka šie čipsu izraisa olnīcu, prostatas, krūts un gremošanas vezi. Mēs visi zinām, šīs mikroshēmas ir kaloriju slodzes, tauki un sāls,tie izraisa aptaukošanos, hipertensiju un augstu holesterīna līmeni.

Uztaisiet savus čipsus ar olīveļļu un labiem bioloģiskiem kartupeļiem. Arī mēģiniet cept ābolu un banānu čipsus!

Lapas: 1 2

 • Sliktas ziņas!

  0 3981

  Jau Terēzas Mejas valdība janvāra sākumā paziņoja, ka tiks apturēta brīvo ES pilsoņu ieceļ

  View more
 • Notikusi milzīga

  0 3242

  Tikai pēc divām stundām izdevies liesmas ierobežot, bet pilnībā apdzēst izdevies tikai nedaud

  View more
 • Nemanāmā slekpava

  0 4176

  Visbiežāk kuņģa vēzi novēro vecumā pēc 55 gadiem, tāpat arī 2/3 slimnieku ir vīrieši, si

  View more
 • Sliktas ziņas

  0 7400

  Lai izvairītos no šīs iespējas, kā arī novērstu valsts nepamatotu iejaukšanos šajā tirgus

  View more
 • Toms Bricis

  0 5260

  Diezgan liela varbūtība, ka augusta otrajā pusē gaidāmas siltāks laiks, gaisa temperatūrai p

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV