Onkologi sen mūs jau ir brīdinājuši! Nekavējoties pārtrauc lietot ēst šos pārtikas produktus, kuri izraisa vēzi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Onkologi sen mūs jau ir brīdinājuši! Nekavējoties pārtrauc lietot ēst šos pārtikas produktus, kuri izraisa vēzi!

0 comments

Medicīnas eksperti domā, vēzis ir komplekss kopums daudzām slimībām. To var radīt: Dzīves stils, slikts uzturs, netrenēšanās, tabaka, gēni, infekcijas Vides saskare ar ķīmiskām vielām vai radiācijas. Pētījumi saka, ka slikts uzturs un  neaktīvs dzīves veids var palielināt vēža risku. Pasaules vēža pētniecības fonds teica, ka gandrīz 20% no amerikāņu vēža gadījumi saistīti ar sliktu uzturu, bezdarbības, svara pieauguma un alkohola.

Bet, tāpat kā ar citiem jautājumiem , vēzi var novērst. Samazināt risku var: Uzturot veselīgu uzturu ar dārzeņiem un augļi.Pārstājot smēķēt. Vingrojot Ir labs un pietiekams ķermeņa svars.

1. Rafinētiem un cukurotiem produktiem
Mēs visi zinām, ka pārtikas produkti ar rafinētu cukuru, piemēram, fruktozes un kukurūzu sīrups var izraisīt daudzas veselības problēmas. Tātad, šie pārtikas produkti paaugstina insulīnu un tas padara augošas vēža šūnas. 2006. gadā, Amerikas sabiedrība Klīniskā Uztura žurnālam teica, ka cilvēki, kas ēda daudz cukuru bija vairāk iespēju saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi. Tātad, ierobežojiet šo pārtiku un izvēlieties  vairāk  medu, steviju, kļavu sīrupu, un melasi.

2. Apstrādāta sarkanā gaļa:
Daudzas kaitīgas piedevas ir no šīs gaļas; bekons, šķiņķis, desa un citi. Arī šī gaļa ir slodzes sāls. Uztura un Vēža žurnāls teica par pētījumu, piemēram, ja pārmerīgi lieto gaļu,tā var izraisīt taisnās zarnas vēzi.Šis ir vairāk; sarkanā gaļa arī palielina kolorektālo un prostatas vēža risku. Aizvāciet šādu gaļu un ēdiet gaļu ar barojošu zāli.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Ukraina ieviesīs

  0 1147

  Ukraina ir nolēmusi ieviest piespiedu ķīmisko kastrāciju kā sodu notiesātajiem pedofiliem, ar

  View more
 • Cilvēki ir

  0 488

  Šībrīža domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” kome

  View more
 • Ļoti traģiski

  0 7971

  Kad svēti soli, ka mīlēsi kādu slimībā un veselībā, gan labos laikos, gan ne tik labos, tu n

  View more
 • Viņķele ir

  0 6639

  14. augusta Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē Latvijas Republikas veselības ministre

  View more
 • Vīrietis atgriežas

  0 2662

  Facebook kāds vīrietis vārdā Ainārs dalījies ar savu pieredzēto kaimiņvalstī. Viņš salīd

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV